Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, mei 10
    Trending
    • KRS-One onderwees Hip Hop-cultuur in de Q-Factory
    • Album recensie overzicht: Kali Uchis, Andre 3000 en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 9 Mei 2025
    • Win kaarten voor Rick Wakeman (YES)
    • Steven Lemon – …a strange pale blue
    • Yungblud Kondigt Wereldtournee Aan
    • Vega Trails zorgt voor verbinding tussen mens, natuur en intense muziek
    • Extra concert Bad Bunny in GelreDome
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»538Puur (Hangar2, Katwijk, 27-1-2012)
    Concertverslag

    538Puur (Hangar2, Katwijk, 27-1-2012)

    By Redactie28 januari 2012

    Na twee zeer succesvolle intieme edities, presenteerden Radio 538 en Van Gils Parfums de derde en extra grote editie van het bijzondere muziekconcept: “538PUUR”. Muziek in haar puurste vorm. Drie keer per jaar organiseert Radio 538 een exclusief akoestisch concert met een hoogstaande artiest, waarvan twee keer een intieme showcase tijdens Evers Staat Op en één keer grootschalig. Na Glennis Grace en Racoon was het nu de beurt aan DI-RECT. Kaarten waren alleen te winnen bij Evers Staat Op of door een van de Van Gils Parfums producten te kopen en de barcode in te vullen op de website.

    Edwin Evers en zijn band gaven vooraf een akoestisch optreden ten gehore. Het waren vooral nummers uit hun uitverkochte theatertour. Nummers als Because of you – Kelly Clarkson, Crazy – Seal, Love in an elevator – Aerosmith en Papparazzi – Lady Gaga. Veel meezingers, maar geen eigen nummers. Hoewel de deuren al om 19 uur open gingen en het voorprogramma om 20.30 begon, kwamen de heren van DI-RECT pas om 22u het podium op. De DI-HARD fans die al vanaf 19uur tegen het podium stonden, kon het niet veel schelen. Zij stonden tenslotte vooraan. Een meisje had zelfs haar gekochten kaarten voor een ander concert geruild tegen kaarten voor dit (gratis)concert.

    Tot mijn grote verbazing, eigenlijk teleurstelling, werd het geen akoestisch concert. De heren speelden 1 uur voluit. Absoluut geen straf, maar ik was zo benieuwd naar een akoestische setting van deze rockers. Spike ging alsvanouds los op zijn collectie gitaren en zanger Marcel experimenteerde met allerlei geluidjes en effecten. Bijna alle nummers die ze deze avond speelden komen van het nieuwe album ‘Time will heal our senses’, zoals ‘Reach’, ‘The Chase’ en ‘Young ones’.

    Tussendoor ziet Spike een kerel staan met een zonnenbril waarnaar hij al heel lang op zoek was. Het duurde ff maar de vriendin van de jongen ruilde de bril in voor een zoen. Later mocht zij wel het bekende sjaaltje van Spike in ontvangst nemen. ‘Long way home’ werd speciaal voor haar vriend gespeeld die nu een zonnenbril armer, maar een sjaaltje, gedragen door Spike, rijker is. Natuurlijk werden ‘This is who we are’ en ‘Times are changing’ ons niet onthouden. De band is dit jaar nog te zien in diverse theater zalen in het land en in augustus staan ze op Dutch Valley.


    Foto’s (c) 2012 Yuri Saalberg

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleTicketverkoop Paaspop gestart.
    Next Article Muziekquiz 28: Trivia

    Related Posts

    KRS-One onderwees Hip Hop-cultuur in de Q-Factory

    Vega Trails zorgt voor verbinding tussen mens, natuur en intense muziek

    Steven Wilson doet progressieve rock herleven in Düsseldorf


    RSS Muzikantenbank
    • Leadzangeres gezocht !
    • Voor mij solo project zoek ik muzikanten
    • Toetsenist/zanger gezocht voor Soul/funk band
    • Achtergrondzangeres zoekt band
    • Pop- en theaterkoor zoekt dirigent
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.