Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, november 7
    Trending
    • Niels Geusebroek brengt hommage aan Coldplay in uitverkocht Hedon
    • Tokio Hotel in Amsterdam voelt als thuiskomen
    • Puscifer in de Gashouder: een avond die zich weinig aantrekt van conventies
    • Graspop Metal Meeting presenteert programma dertigste editie
    • Prong – Prong
    • Jack Parow op weg naar FNB Stadium: “Ik ben altijd onderdeel geweest van die wereld”
    • Eddie 9V – Down Here
    • Billy Ocean voor vier concerten naar Nederland
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»KNOX geeft energieke Show in Melkweg Amsterdam
    Concertverslag

    KNOX geeft energieke Show in Melkweg Amsterdam

    By Joske Rooijakkers19 september 2025

    KNOX leverde donderdag 18 september een onvergetelijke show in de Melkweg Up. De Amerikaanse pop singer-songwriter uit Ohio stond voor het eerst in Amsterdam tijdens zijn eerste Europese headline tour. KNOX, die voornamelijk bekend is geworden door zijn viral hit ‘sneakers’ op sociale media, bracht zijn debuutalbum ‘Going, Going, Gone’ uit april 2025 mee naar de Nederlandse hoofdstad.

    Om 20:30 was het tijd voor KNOX. Hij opende de show met ‘Going, Going, Gone’, wat tevens de naam van het betreffende album is. Dit was meteen een goede binnenkomer en het hele publiek deed direct mee. De shows van KNOX zijn bijzonder omdat hij van begin tot eind zijn volledige energie geeft. Deze energie is zo aanstekelijk dat het hele publiek meedeed gedurende de gehele avond.

    KNOX haalt zijn inspiratie voor zijn muziek van artiesten zoals Ed Sheeran en James Arthur, en schrijft vooral over dingen die hij zelf heeft meegemaakt. Dit was duidelijk merkbaar tijdens zijn optreden in de Melkweg Up, waar hij authentiek en persoonlijk overkwam.

    Tijdens de show was er ruimte voor zowel oudere als nieuwere liedjes. Er was zelfs iemand met een sign met drie liedjes waaruit KNOX kon kiezen zonder dat hij dat van tevoren wist. Dit werd uiteindelijk ‘Change Your Mind’, wat voor een spontaan en intiem moment zorgde. Maar natuurlijk werden er ook liedjes uit het nieuwe album gespeeld.

    KNOX vertelde het Amsterdamse publiek ook dat ‘Pick Your Poison’ een lied was dat het label eerst niet wilde uitbrengen, maar dat hij toch heeft gedaan. Ook moest er een speciale ode gezongen worden aan Will Linley, die het voorprogramma doet voor deze tour, omdat hij deze show niet mocht spelen. Zo werd ‘White Knuckles’ aan hem opgedragen en gingen ze beiden helemaal los op het podium.

    KNOX genoot zichtbaar op het podium en had veel interactie met het publiek. De connectie tussen artiest en fans was voelbaar gedurende de hele show. Het was een show om nooit te vergeten. Er is gelachen, gedanst en vooral luidkeels meegezongen.

    Voor iedereen die op zoek is naar een energieke live-ervaring is KNOX een absolute aanrader. Je vindt niet zo snel iemand die zo veel energie heeft en dat doorgeeft aan het publiek. De Amerikaanse singer-songwriter weet precies hoe hij zijn publiek moet boeien en een onvergetelijke avond moet bezorgen.

    Voor de mensen die nog willen gaan: op 22 september 2025 speelt KNOX nog een keertje in de Melkweg, maar dan in de OZ.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleRaye komt naar Ziggo Dome
    Next Article De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 19 september 2025

    Related Posts

    Niels Geusebroek brengt hommage aan Coldplay in uitverkocht Hedon

    Tokio Hotel in Amsterdam voelt als thuiskomen

    Puscifer in de Gashouder: een avond die zich weinig aantrekt van conventies

    Myles Smith brengt zijn My Mess, My Heart, My Life tour naar Amsterdam

    Puscifer brengt een theatrale art-deco beleving naar de 013

    ‘The World of Hans Zimmer – A New Dimension’ bracht filmmuziek naar Rotterdam Ahoy


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Band The Time Travellers zoekt een toetsenist
    • Toetsenist(e) gezocht
    • Drummer zoekt band in regio Venlo
    • Funk & Soulband Colney Hatch zoekt een zangeres!
    • Ervaren (rock)gitarist zoekt geestverwanten
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.