Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Her Majesty laat de gouden muziek tijden weer herleven
    Foto (c) Rene Obdeijn
    Concertverslag

    Her Majesty laat de gouden muziek tijden weer herleven

    By Daniella Haverkamp16 september 2018

    De jaren zestig en zeventig worden als de gouden muziekjaren gezien. In een vol Burgerweeshuis  te Deventer wist Her Majesty de harten van het publiek te veroveren met alles wat muziek zo mooi maakt. Verstilde songs, prachtige harmonieën en hard scheurende gitaren en prachtige composities.

    The concert serie bestaat dit jaar uit the very best of Crosby Stills Nash & Young en brengt het ultieme overzicht van deze grote namen uit de muziekgeschiedenis.

    De setlist begon met ‘New Mama’ een nummer dat met name uit zang en harmonieën bestaat. Al vanaf dat eerste nummer weet je al dat het goed zit. De samenzang van de 4 heren was zo prachtig en in lijn met het origineel dat je meteen werd gegrepen door hun vakmanschap.

    Het Majesty bestaat onder andere uit Jelle Paulusma die Neil Young vertolkt en met ‘Old man’, ‘Heart of Gold’, ‘Cinnamon Girl’ en ‘Like a Hurricane’ werd ook het solo werk van Neil Young niet vergeten.

    Bertolf Lentink en Jelle op gitaar wisten de ruwe gitaarerupties waar Neil Young solo om bekend staat prachtig te brengen. Drummer Bauke Bakker zong ook en de afwisseling qua leadzang zorgde er voor dat je je geen enkel moment verveelt. De set duurde ruim 2 uur en was in een mum van tijd voorbij.

    Hoogtepunt van de set was toch wel het  zogenaamde “Wooden Ship” -onderdeel waarbij men geheel akoestisch te werk ging en daarbij ‘Helplessly Hoping’, ‘You don’t have to cry’, ‘Through my sails’ en ‘So begins the task’ fantastisch ten gehore bracht. Een muisstille zaal die aandachtig luisterde naar de heerlijke vocale prestaties van Bertolf, Diederik, Jelle en Bauke. Dirk Schreuders, de oprichter van de band, beperkte zich tot het ondersteunende basspel.

    De heren hadden er zelf ook zin in want de brede grijnzen op hun gezichten spraken boekdelen. Het spelplezier spatte er vanaf. Na afloop meldden ze ook dat ze hier nog zeker wel een vervolg van komt. Begonnen als Beatles-coverband is Her Majesty uitgegroeid tot een band die op dit moment beter dan het origineel is. De oudste van het stel, Jelle, riep het al “Het is een heerlijk avontuur met deze jonge honden op tournee”.  Her Majesty verdient een hele diepe buiging en veel heel veel respect voor wat ze neer wisten te zetten op het podium.

    Foto’s (c) Rene Obdeijn

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleKovacs: Een zangeres waar Nederland met recht trots op kan zijn!
    Next Article Win kaarten voor het Wojtek Justyna TreeOh! in het Paard in Den Haag

    Related Posts

    Franz Ferdinand naar 013

    Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live

    Bryyo – Presence


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist zoekt band
    • Jazz muzikanten gezocht
    • Toetsenist cq accordeonist
    • Bassist zoekt hard/ prog rock band
    • Gezellige gitarist gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.