Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, juni 18
    Trending
    • Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop
    • HAEVN met extra show naar AFAS Live
    • Michael Riesenbeck – Courage
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Donnerwetter doet met muzikale elfstedentocht een wereldrecordpoging
    Muzieknieuws

    Donnerwetter doet met muzikale elfstedentocht een wereldrecordpoging

    By Ariane van Ginneke17 juli 2015

    Afgelopen maandag maakte Donnerwetter bekend dat zij 6 september een poging gaan doen een wereldrecord neer te zetten door in 24 uur in elf steden elf concerten te geven. Dit alles in voorbereiding op de Popronde waaraan zij dit jaar zullen deelnemen. Het huidige record staat op 10 optredens. De band biedt fans de mogelijkheid om deze unieke dag mee te maken en met de band mee te reizen in een partybus die de bandcamper zal volgen naar alle elf optredens. .

    De eerste bus is inmiddels al vol maar iedereen kan zich nog steeds opgeven via de website http://www.donnerwetterband.com/world-record-tour/ en bij genoeg animo wordt er voor een extra vervoer/bus gezorgd.

    Donnerwetter is opgericht door zanger/gitarist Rocco Ostermann en gitarist Wout Kemkens (beiden ook Shaking Godspeed) en samen met Mike Visser op drums en Matthijs Stronks op toetsen brachten zij in december vorig jaar hun eerste album uit. Dit najaar wordt de tweede langspeler verwacht. Spannende en creatieve alternatieve singer -songwriter rock uit het Oosten van het land.

    ‘Met live muziek mensen in extase brengen, daar is het ons om te doen. Het is daarnaast een mooie gelegenheid om ons serieus voor te bereiden op de Popronde en de plaatopnames een week later’ aldus frontman Rocco Osterman. De band biedt 50 fans de mogelijkheid om alle optredens bij te wonen. Een partybus volgt de bandcamper naar elke show en iedereen ontvangt na volbrenging van de muzikale Elfstedentocht een tourshirt van die dag. Opgeven kan via ons inschrijvingsformulier. “We nemen een huisarts mee om de veiligheid van ons en deze andere 50 topsporters te waarborgen.’, aldus Ostermann.

    De voorbereidingen, de zogeheten “Road to 6 september”  zijn te volgen via de facebookpagina  https://www.facebook.com/donnerwetterband en twitter  https://twitter.com/Donnerwetter_NL

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleGedenkwaardige video’s: Dave Grohl verrast fan
    Next Article Cream discografie opnieuw uitgebracht op vinyl

    Related Posts

    Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop

    HAEVN met extra show naar AFAS Live

    Franz Ferdinand naar 013


    RSS Muzikantenbank
    • Bossa Nova band oprichten?
    • The Cooking Crayfish zoeken een nieuwe zanger of zangeres
    • Prince tribute band zoekt toetsenist
    • Accordeonist 60 + zoekt muzikanten
    • Drummer zoekt Rock'n roll - oldie band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.