Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Bastille terug naar Pinkpop
    Festival

    Bastille terug naar Pinkpop

    By Wil Wander20 december 2013

    Zanger Dan Smith van het Britse Bastille heeft eergisteren live, tijdens de sluiting van het Glazen Huis van 3FM’s ‘Serious Request 2013’, laten weten dat de band volgend jaar voor een aantal shows naar Nederland komt. Gelukkig wordt Pinkpop daarbij niet overgeslagen. Bastille scoorde afgelopen jaar grote hits met ‘Pompeii’, ‘Of The Night’ en ‘Things We Lost In The Fire’, allemaal afkomstig van debuutalbum ‘Bad Blood’, en staat in maart 2014 op de planken van een reeds uitverkochte Heineken Music Hall. Stond de band afgelopen jaar nog als invaller op de Brand Bier Stage van Pinkpop, nu mag Bastille band zich dus geheel terecht opmaken voor een spot op de 3FM stage op zaterdag 7 juni.

    Met het bekendmaken van Bastille zijn er inmiddels drie acts bevestigd voor Pinkpop 2014. Eerder werden al de komst van Metallica en Arcade Fire naar Landgraaf aangekondigd. De kaartverkoop voor de 45e editie van Pinkpop begint op zaterdag 15 maart 2014 om 10.00 uur via www.ticketmaster.nl en de bekende voorverkoopadressen in Limburg.

    GOUDEN TIP
    Bij Pinkpop horen fijne tradities zoals de GOUDEN TIP waarbij de Pinkpop fans hun wensen kenbaar maken en hiermee het programma deels kunnen bepalen. Via de website en de facebook-pagina kan men tot 24 december a.s. drie favoriete acts opgeven. De Gouden Tip is voor de organisatie in al die jaren een uitstekend middel gebleken om te horen welke nieuwe acts men wil zien op Pinkpop en tevens maken de deelnemers kans op allereerste entreekaarten voor het festival.

    PINKPOP 2014 – 7,8 en 9 JUNI 2014
    De 45ste editie van het Pinkpop festival zal weer vertrouwd tijdens het Pinksterweekend plaatsvinden: zaterdag 7, zondag 8 en maandag 9 juni 2014 vormt Megaland in Landgraaf weer het decor voor een nieuwe editie van het festival. De traditionele perspresentatie met bekendmaking van het programma, vindt plaats op woensdag 12 maart 2014 in poptempel Paradiso te Amsterdam. De start van de voorverkoop staat gepland op zaterdag 15 maart 2014. Let op: Er kunnen voor deze datum al kaarten op het internet worden aangeboden, maar koop deze niet, dit zijn geen officiële kaarten! Kijk voor meer informatie op www.weetwaarjekoopt.nl.

    Sinds 1990 staat Pinkpop in het Groot Guinness Book Of Records als het oudste onafgebroken georganiseerde popfestival. De eerste editie vond plaats op 18 mei 1970 in Geleen, waar Pinkpop zeventien keer plaatsvond. In 1987 werd eenmalig uitgeweken naar Baarlo. Vanaf 1988 wordt Pinkpop gehouden op evenemententerrein Megaland in de gemeente Landgraaf en vindt daar dit jaar voor de 27e keer plaats. Voor meer informatie: www.pinkpop.nl.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleArcade Fire headliner Glastonbury Festival 2014
    Next Article Welk concert zou jij bezoeken in Londen?

    Related Posts

    Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live

    Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist zoekt band
    • Jazz muzikanten gezocht
    • Toetsenist cq accordeonist
    • Bassist zoekt hard/ prog rock band
    • Gezellige gitarist gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.