Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, september 15
    Trending
    • Wisin – La Universidad del Perreo
    • Oasis naar Johan Cruijff Arena
    • RY X voor concert naar iconische Gashouder in Amsterdam
    • Bertolf – Bluefinger Vol. 2
    • De magie van de Fisherman’s Blues Revue: The Waterboys betoveren Antwerpen
    • Arrested Development maakt groot feest van hun concert in de Mezz
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Robbie Nevil – ‘C’est La Vie’
    • Album recensie overzicht: Bloc Party, Artvark en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Indrukwekkend debuut van Pentantonix in Ziggo Dome
    Foto (c) Jessie Spruit
    Concertverslag

    Indrukwekkend debuut van Pentantonix in Ziggo Dome

    By Kevin van Leeuwen1 mei 2026

    Woensdagavond 29 april 2026 barstte het feest los in de Ziggo Dome met niemand minder dan de muzikale a-capellagroep Pentatonix, bestaande uit Scott Hoying, Kirstin Maldonado, Mitch Grassi, Matthew Sallee en Kevin Olusola. Het was hun debuutshow in de Ziggo Dome, wat het concert extra speciaal maakte. Oorspronkelijk komt de groep uit Arlington, Texas. De groep won het derde seizoen van ‘The Sing-Off’ op NBC in 2011. Daarmee sleepten ze $200.000 en een platencontract bij Sony Music in de wacht.

    Het publiek was muisstil tijdens de intro, wat overging in luid gejuich toen de band het podium op kwam. Ze begonnen de avond met ‘Dreams’, een nover van The Cranberries die naadloos overging in het ‘Get Lucky’ van Daft Punk. Gevolgd door de ’90’s dance medley’ en ‘Can’t sleep love x
    Killing Me Softly’.

    Het duurde niet lang of de eerste solo werd gespeeld door Mitch Grassi gevolgd door een indrukwekkende cover van ‘Creep’ van de band Radiohead, gezongen door Scott Hoying met backing vocals van de rest van de groep. Daarna volgde ‘L-O-V-E’ van Nat King Cole, waarbij ook een TikTok is opgenomen met de zaal, alle zaklampen van de telefoons gingen aan waardoor de zaal en het balkon mooi oplichtte.

    Vervolgens kwamen de instrumentale talenten naar voren. De cello werd bespeeld door Kevin Olusola en de drums door Matt Sallee, wat zorgde voor een waar spektakel op het podium. Na de Stromae cover van ‘Papaoutai’ volgde de solo van Kirstin Maldonado. De zaal was muisstil en genoot van elke seconde.

    Daarna kwam de rest van de groep weer op het podium om de nummer ‘Where The Hell Is My Husband’ van RAYE te spelen. Scott Hoying zocht vervolgens de interactie met het publiek op door de zaal in te gaan en zelfs een shirt te signeren op de eerste rij tijdens zijn nummer ‘This Is The End’.

    ‘The Love Medley’ volgde na het moment van Scott Hoying en de interacties met het publiek, gevolgd door ‘Heaven On Earth’, een origineel nummer dat Pentatonix recent heeft uitgebracht. Kirstin Maldonado vertelde erbij hoeveel het nummer voor hun betekende: “I love this song so much. It can mean many different things; most importantly, it’s about relationships that bring you love, joy and peace.” zoals Kirsten het vertelde.

    Na ‘Heaven On Earth’ volgde een indrukwekkende versie van ‘The Sounds of Silence’ van Simon & Garfunkel. Gevolgd door een mix cover van ‘Golden’ en ‘Midnight Sun’ om weer wat energie terug de zaal in te krijgen. Het nummer ‘SING’ daarna bracht het laatste zetje aan energie waarna de band het podium verliet om aan hun toegift te beginnen.

    De encore bestond uit drie nummers: ‘Hallelujah’ van Leonard Cohen, ‘Run To You’ van Bryan Adams, en als afsluiter ‘Bohemian Rhapsody’ van de legendarische band Queen. Al met al was het een grootse avond en een indrukwekkend debuut van Pentantonix in de Ziggo Dome. Een concert om niet te vergeten.

    Foto’s (c) Jessie Spruit

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleSmash Into Pieces ramt door in Tilburg
    Next Article Jett Rebel terug met nieuwe single en liveshows

    Related Posts

    De magie van de Fisherman’s Blues Revue: The Waterboys betoveren Antwerpen

    Arrested Development maakt groot feest van hun concert in de Mezz

    De zilveren machine van Hawkwind blijkt goud in Heerlen

    The Waterboys brengen bluesrock naar AFAS Live

    Mike Oldfield’s Tubular Bells herleeft in Eindhoven

    Daniel Caesar brengt gospel en kwetsbaarheid naar de Ziggo Dome


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Zangeres gezocht voor Symfonische metalband
    • Klarinettist/hoboïst gezocht
    • Muzikanten voor oprichting Bluesband
    • Flamencogitarist gezocht
    • Looking for a Hammond player to jam with (organ included)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.