Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, november 17
    Trending
    • Extra show The Tribute – Live in Concert in Ziggo Dome
    • CHO keert terug naar de Ziggo Dome
    • Calum Scott verovert de AFAS Live
    • Parels van de Popmuziek: Het Verhaal achter The Rock Steady Crew – ‘(Hey You) The Rock Steady Crew’
    • Album recensie overzicht: Celeste, Odonis Odonis en meer
    • The Waterboys in Muziekgebouw Eindhoven vol literaire rock en tijdloze klassiekers
    • Orchestra Baobab bewijst in Heerlen dat vijf decennia groove geen vervaldatum kent
    • Album recensie overzicht: FKA twigs, Cheap Trick en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Kraftwerk kondigt show aan in AFAS Live Amsterdam
    Muzieknieuws

    Kraftwerk kondigt show aan in AFAS Live Amsterdam

    By Redactie Maxazine31 maart 2025

    Na hun uitverkochte concerten in Paradiso Amsterdam, TivoliVredenburg Utrecht, Evoluon Eindhoven en Royal Park Live kondigen Electro-pioniers Kraftwerk nog een keer een concert aan in Nederland. Op 2 december 2025 is de band live te zien in AFAS Live in Amsterdam.

    Door elektronische muziek, computeranimaties en performancekunst samen te brengen, zijn Kraftwerk-concerten een waar “Gesamtkunstwerk – een totaal kunstwerk”. Onder het motto ‘Multimedia Tour 2025’ doet Kraftwerk in Amsterdam een greep uit hun omvangrijke oeuvre om het Nederlandse publiek te overdonderen en amuseren.

    Het multimediaproject Kraftwerk werd in 1970 gestart door Ralf Hütter en Florian Schneider. Ze richtten hun elektronische Kling Klang Studio op in Düsseldorf, Duitsland, waar ze alle Kraftwerk-albums bedachten en produceerden.

    Halverwege de jaren 70 van de vorige eeuw had Kraftwerk internationale erkenning gekregen voor hun revolutionaire elektronische ‘soundscapes’ en hun muzikale experimenten met robotica en andere technische innovaties. Met hun visies op de toekomst creëerde Kraftwerk de soundtrack voor het digitale tijdperk van de 21e eeuw.

    De composities van Kraftwerk, met behulp van innovatieve technieken, synthetische stemmen en computergestuurde ritmes, hebben een grote internationale invloed gehad op een heel scala aan muziekgenres: van Electro tot Hip Hop, van Techno tot SynthPop.

    In hun liveoptredens illustreren Kraftwerk-oprichter Ralf Hütter en zijn team het geloof in de respectievelijke bijdragen van zowel mens als machine. En de vooravond van zijn 80-ste verjaardag zal de pionier in Amsterdam laten zien waarom hij eervol is onderscheiden met een Grammy Life Time Achievement Award en een opname in de Rock ’N Roll Hall of Fame.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMatteo Di Leonardo – Echo Woods
    Next Article Sun-Mi Hong toont zichzelf in TivoliVredenburg

    Related Posts

    Extra show The Tribute – Live in Concert in Ziggo Dome

    CHO keert terug naar de Ziggo Dome

    Calum Scott verovert de AFAS Live


    RSS Muzikantenbank
    • Jam-maatje
    • Metaldrummer gezocht
    • Bassist(e), wij zoeken jou!
    • Gitarist met spoed gezocht!
    • Redikin zoekt drummer
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.