Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juli 1
    Trending
    • Concert At Sea Festival: Laatste Dag Vol Muzikale Hoogtepunten
    • Turnstile naar AFAS Live
    • Nubiyan Twist – NT Soundsystem
    • Spoorpark Live Festival vol Disco, Pop en Rock
    • Album recensie overzicht: Nick León, Lorde en meer
    • Suzan & Freek stelen de show op emotionele tweede dag Concert At Sea
    • Album recensie overzicht: Nikki Nair, Fred Hersch en meer
    • North Sea Round Town verbindt alle lagen van de bevolking
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Rag’n’Bone Man naar AFAS Live
    Foto (c) Stefanie Portegies
    Muzieknieuws

    Rag’n’Bone Man naar AFAS Live

    By Norman van den Wildenberg16 juni 2024

    Rag’n’Bone Man kondigde vrijdag de release aan van zijn derde studioalbum genaamd ‘What Do You Believe In?’. Het album komt uit op 18 oktober 2024. Dit album volgt zijn nummer 1 album uit 2021 op genaamd ‘Life By Misadventure’ en is een belangrijke mijlpaal in Rag’n’Bone Man’s carrière. ‘What Do You Believe In?’ verwijst naar Rag’n’Bone Man’s roots, sterk beïnvloed door hiphop, soul en blues. Het album bevat een overvloed aan krachtige nummers, elk resonerend met Rag’n’Bone Man’s kenmerkende diepe, soulvolle stem en hartverwarmende teksten. De zanger duikt in thema’s als liefde, verlies, hoop en introspectie en nodigt zijn luisteraars uit om de diepten van hun eigen overtuigingen en emoties te verkennen. Samenwerkend met een aantal bekende schrijvers en producers heeft Rag’n’Bone Man een plaat gemaakt die belooft de harten en zielen van zijn fans te raken.

    Rag’n’Bone Man, geboren als Rory Charles Graham op 29 januari 1985 in Uckfield is een Britse singer-songwriter die bekend staat om zijn krachtige stem en unieke mix van muziekstijlen, waaronder soul, blues, hiphop en rock. Hij begon zijn muzikale carrière in de hiphopscene, maar kreeg internationale bekendheid met zijn debuutalbum “Human” uit 2017. Het album bevatte de wereldwijde hit “Human”, die de top van de hitlijsten bereikte in verschillende landen en meer dan 1 miljard streams behaalde op Spotify. Het album zelf werd erg goed ontvangen en behaalde hoge posities in de hitlijsten, waaronder nummer 1 in het de UK. De zanger heeft samengewerkt met diverse artiesten en producers, waardoor zijn muziek een breed scala aan invloeden en stijlen bevat. Zijn samenwerking met Calvin Harris voor de single “Giant” in 2019 was bijzonder succesvol en behaalde meer dan 670 miljoen streams op Spotify.

    Over het album dat later dit jaar op 18 oktober uitkomt, deelde Rag’n’Bone Man: “It’s a representation of how I feel in this moment, at this time in my life – it represents joy, love and happiness. You’ve got to take people on a bit of a journey – It’s basically real life” he asserts. “Songwriting is always an extension of my emotions.”

    Om de release van ‘What Do You Believe In?’ te vieren, gaat Rag’n’Bone Man op een grote UK/EU tournee. De tour begint op 16 november 2024 in Leeds en bestaat uit concerten in grote steden in het Verenigd Koninkrijk en Europa. Op maandag 2 december 2024 geeft de Britse singer-songwriter Rag’n’Bone Man een concert in de AFAS Live.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleAlbum recensie overzicht van 16 juni 2024: Black Country Communion, Luke Combs, Moby en meer
    Next Article Alison Moyet viert 40 jaar met een nieuw album en tournee

    Related Posts

    Concert At Sea Festival: Laatste Dag Vol Muzikale Hoogtepunten

    Turnstile naar AFAS Live

    Nubiyan Twist – NT Soundsystem


    RSS Muzikantenbank
    • Quality Time Musicians Wanted!
    • Gezocht: drummer voor Supertramp Tribute band
    • ReCover zoekt bassist
    • Repetitieruimte in Eindhoven Noord
    • Bassist zoekt een band .
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.