Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, februari 12
    Trending
    • Fischer-Z viert 50 jarig bestaan met nieuw album en tournee
    • Eros Ramazzotti in 2027 terug naar de Ziggo Dome
    • Francis Rossi – The Accidental
    • Snoop Dogg nog deze maand naar Melkweg
    • Smith & Kotzen overtuigen in Haarlem
    • The Black Keys naar AFAS Live
    • Ye naar Gelredome
    • Twee dichters, één stem: Het magische verhaal van De Poema’s
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Fever Ray houdt in een uitverkochte Gashouder het publiek in trance
    Foto (c) Ilona van der Hoek
    Concertverslag

    Fever Ray houdt in een uitverkochte Gashouder het publiek in trance

    By Ilona van der Hoek28 februari 2024

    Het was een avond vol verwachtingen en opwinding in De Gashouder in Amsterdam, terwijl Fever Ray, het alter ego van de Zweedse Karin Dreijer, klaar stond om het publiek te betoveren met hun onmiskenbare geluid en extravagante liveoptredens. Het recente album ‘Radical Romantics’ beloofde een reis door diverse vormen van liefde en romantiek, van intiem tot sensueel en alles daartussenin.

    Fever Ray, het elektronische muziekproject van de Zweedse singer-songwriter Karin Dreijer, ontstond als een creatieve uitlaatklep naast hun werk met hun broer in de band The Knife. Geboren in Nacka, Zweden, begon Dreijer haar muzikale reis in de late jaren 90, toen Fever Ray samen met hun broer Olof Dreijer The Knife vormde. In 2009 bracht Fever Ray het gelijknamige debuutalbum uit, wat meteen een groot succes was. Het album, gekenmerkt door zijn duistere en experimentele elektronische geluid, werd geprezen door critici en fans en leverde Fever Ray internationale erkenning op. Nummers als ‘If I Had a Heart’ en ‘Keep the Streets Empty for Me’ werden al snel iconisch in de alternatieve muziekscene.

    Toen de lichten in de koepel van De Gashouder dimden, werd de opwinding voelbaar onder de fans. Het geroezemoes veranderde al snel in gejuich toen de band het podium betrad. Met een mysterieuze opkomst die typerend was voor Fever Ray, greep de muziek direct de aandacht van het publiek. Terwijl de tonen langzaam opbouwden, herkenden diehard-fans meteen welk nummer werd gespeeld en raakte de zaal in een roes van opwinding.

    Toen de leadzanger het podium opkwam, barstte het publiek los in extase, wetende dat de show nu echt ging beginnen. Met een knap staaltje muziek wist Fever Ray het publiek te betoveren. De zanger bewoog op een bijzondere manier over het podium en wist het publiek stuk voor stuk te betoveren.

    De setlist, met nummers als ‘What They Call Us’, ‘To the Moon and Back’ en natuurlijk ‘If I Had a Heart’, nam het publiek mee op een emotionele reis. Elk nummer werd met passie en intensiteit gebracht, waardoor het publiek volledig opging in de muziek.

    Na een avond vol hoogtepunten sloot Fever Ray af met een indrukwekkende encore, inclusief het nummer ‘Coconut’. Het publiek verliet De Gashouder met een gevoel van voldoening en dankbaarheid, wetende dat ze zojuist een onvergetelijke ervaring hadden gehad met een van de meest baanbrekende artiesten van deze tijd.

    Foto’s (c) Ilona van der Hoek

    Fever Ray Setlist Gashouder Westergasfabriek, Amsterdam, Netherlands 2024, There's No Place I'd Rather Be

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleStone Foundation voor een concert naar Nederland
    Next Article Belgisch hitkanon Metejoor in het najaar met negen shows op tour door Nederland

    Related Posts

    Smith & Kotzen overtuigen in Haarlem

    Heksen en koningen brengen een ode aan de metal in Heerlen

    HAEVN blaast met jublieumshows AFAS Live omver

    Epica speelt Ziggo Dome voor de Arcane Dimensions Tour

    Magische intimiteit met Bart Peeters in Rock Lobster

    Claude zet AFAS live in vuur en vlam


    RSS Muzikantenbank
    • Wanna' Help Fix the Rapidly Crashing Dysfunctional Situation/s?
    • ReCover zoekt achtergrondzangeres (sopraan)
    • Drummer zoekt band in Groningen!
    • Drummer zoekt muzikanten om lekker mee te jammen (psychedelic / stoner / funkrock)
    • Bassist gezocht voor coverband van "The Doors"
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.