Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, februari 5
    Trending
    • Sabrina Carpenter slim gecast voor eerste Muppetshow 2.0
    • Milow brengt intieme magie naar Hasselt met unplugged show
    • Ook Dropkick Murphys brengen nummer uit tegen geweld in Minneapolis
    • Albums die Abraham zien: Bad Company – Run with the Pack
    • MEROL kondigt album ‘Leve De Feeks’ en najaarstour aan
    • Mitski terug naar Nederland voor twee optredens in AFAS Live
    • Lowlands 2026 bevestigd eerste bevestigingen met o.a. Lorde en Tyler, The Creator
    • Per Gessle – The Pop Up Dynamo! Demos
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Froukje combineert theater en muziek in een uitverkochte Paradiso
    Foto (c) Fred Stiens
    Concertverslag

    Froukje combineert theater en muziek in een uitverkochte Paradiso

    By Romee van de Lisdonk12 mei 2023

    Na haar eerste hit ‘Groter Dan Ik‘, brak Froukje Veenstra (22) door. Dit was een protestnummer over de klimaatcrisis. Froukje heeft 9 en 10 mei twee keer de Paradiso weten uit te verkopen.

    Na tientallen Nederlandse hits, was Froukje nog nergens te bekennen. Er stond een soort blok op het podium, waarvan niemand wist wat het daadwerkelijk was. Toen na een kwartier de bandleden dan toch eindelijk het podium op kwamen gelopen, ging het publiek los. Maar Froukje was nog steeds nergens te zien. Toen verlichtte de zaal en schoven er twee gordijnen open. Het grote blok wat op het podium stond, bleek een nagemaakte huiskamer. Tijdens haar show heeft ze flink gebruik gemaakt van dit extra decor. Ze gaf al snel aan dat het niet te theatraal aan moet voelen en iedereen zichzelf moet zijn en los moet gaan. Froukje gaf zelf aan zenuwachtig te zijn.

    Tijdens het nummer ’17’ sloot ze zichzelf weer op in haar woonkamer. Er zat een deur aan de zijkant, waardoor ze naar binnen en buiten kon. De voorkant was doorzichtig en er werd regen geprojecteerd. Ze ruimde wat spullen op in de kamer en na een aantal nummers begon ze zich zelfs uit te kleden. Het leek alsof ze hierbij loskwam. Ze danste losjes en het leek alsof ze niet meer zenuwachtig was, maar één was geworden met de zaal. Toen een van haar goede vriendinnen S10 het podium op wandelde, schreeuwde de hele Paradiso hun longen uit hun lichaam. Alhoewel: het leek alsof S10 er niet zoveel zin in had. Maar dat kan uiteraard ook zo lijken als je naast de (ondertussen) energieke Froukje staat.

    Froukje ontving tijdens haar show meerdere cadeaus, waaronder een bos rode rozen en een zonnebril. Ze werd er een beetje verlegen van en legde het in eerste instantie aan de kant. Froukje heeft een goede connectie met haar bandleden. Ze nam haar gitariste zelfs een keer mee in de doorzichtige kamer. Doordat er wederzijds respect is, is het prachtig om ze op te zien treden. En het genieten; stuk voor stuk werd er genoten. Dat was goed te zien.

    Froukje mag ontzettend trots zijn op de shows die ze heeft neergezet. Ze heeft aangekondigd bezig te zijn met een album, maar dat ze heel erg onzeker is hierover. Haar fans weten als geen ander dat dat nergens voor nodig is. Froukje heeft met haar energie de haast overvolle Paradiso weggeblazen.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleSouad Massi verrast Utrecht met meer rock dan verwacht
    Next Article Holly Johnson (Frankie Goes to Hollywood) komt naar Nederland

    Related Posts

    Milow brengt intieme magie naar Hasselt met unplugged show

    OGENE ontdekte muzikale speeltuin met ‘Garden of Hera’-tour in Het Park

    All Time Low zorgt voor hoogtepunt in 013

    Claudia de Breij blijkt ook met liedjes avondvullend

    Lex Uiting & Frans Pollux brachten Limburgse sfeer van Vastelaovend perfect over naar Ziggo Dome

    Franky Rizardo brengt vakmanschap en visueel spektakel samen in Ziggo Dome


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer gezocht voor 60's/70's blues/classic rock en country
    • Bassist zoekt band of jammaatjes (rock/funk/R&B/electronica)
    • Gezocht: Solo-gitarist voor bestaande rocknroll/country band (Tilburg/Eindhoven)
    • Gezocht slaggitarist/ (60+), even woensdagen, jaren 60' tot heden.
    • Zangeres zoekt gitaarjuweel
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.