Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, oktober 24
    Trending
    • Hoe muziek mensen betrokken houdt bij gaming
    • Westlife volgend jaar naar Ziggo Dome
    • Tinlicker naar AFAS Live
    • Nick Mulvey naar Carré
    • Dave Ball (Soft Cell) overleden
    • Kim Wilde brengt verleden en heden samen in 013
    • Da Lata – Edge Of Blue
    • 49 Winchester na Paradiso klaar voor het grotere publiek
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Borsato, Sanchez en Ewbank heffen het glas op een mooie zomer
    Borsato
    Muzieknieuws

    Borsato, Sanchez en Ewbank heffen het glas op een mooie zomer

    By Wil Wander9 mei 2021

    Na het veelbesproken ‘Een Moment’, werken Marco Borsato en John Ewbank op de nieuwe single ‘Hef je Glas’ wederom samen met Rolf Sanchez. Met een zomer voor de boeg waarin het normale leven langzaam lijkt terug te keren, is ‘Hef Je Glas’ een ode aan het leven. De nieuwe track wordt 12 mei gelanceerd.

    In navolging van hun succesvolle singles met Davina Michelle, Armin van Buuren en Snelle en de vorige collab met Rolf Sanchez, is ‘Hef Je Glas’ de volgende in de reeks samenwerkingen van Marco Borsato en John Ewbank. Rolf Sanchez heeft deze tweede samenwerking met John Ewbank en Marco Borsato op woensdag 5 mei aangekondigd in het tv-programma ‘Rooijakkers over de Vloer’.

    Borsato was daarbij en verklapte alvast dat het een opzwepende track is. “Het is een feest om met Rolf Sanchez samen te werken. John Ewbank en ik hebben genoten van onze eerste track samen, eerder dit jaar. Nu vonden we het ook tijd om de remmen wat meer los te gooien, dat hoor je wel op ‘Hef Je Glas.’ Bovendien lijkt het er steeds meer op dat we dit jaar ons glas kunnen gaan heffen; nu alweer overdag op het terras, maar met een beetje geluk op steeds meer plekken en tijdstippen. De wereld zal zich ongetwijfeld langzaam gaan openen deze lente en zomer waardoor we steeds meer momenten hopen te krijgen om te proosten.”

    De chemie tussen de drie is vruchtbaar gebleken en leidt nu tot wederom een samenwerking. “Het werken met Marco Borsato en John Ewbank is voor mij een jongensdroom die uitkomt”, aldus Sanchez. “Het feit dat ik nu maar liefst twee singles met deze mannen heb mogen maken, gelukkiger kun je mij niet krijgen.”

    Sanchez benadrukt dat het nummer veel luchtiger is dan het emotionele ‘Een Moment’. “Het nummer geeft zoveel positiviteit. Juist in die rare tijd waarin we nu leven, hebben we dat met zijn allen extra hard nodig. Ik denk dat dit liedje op dit gebied een enorme boost kan geven. Ik kan niet wachten om dit te delen met heel Nederland.”

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleVerplichte albumpresentatie voor Van Morrison
    Next Article Jack Savoretti met Nile Rodgers te horen op ‘Who’s Hurting Who’

    Related Posts

    Westlife volgend jaar naar Ziggo Dome

    Tinlicker naar AFAS Live

    Nick Mulvey naar Carré


    RSS Muzikantenbank
    • Zangeres Gezocht voor Ready Or Not
    • Gitarist zoek country band.
    • Toetsenist (e) voor 80s coverband gezocht
    • Toetsenist voor een The Police tributeband
    • Coverband NoSense zoekt gitarist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.