Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, juli 12
    Trending
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 11 Juli 2025
    • The Weeknd zet records neer in San Francisco
    • All Time Low naar 013
    • Deftones komen naar AFAS Live
    • Justin Bieber – Swag
    • Elbow doet aan succesvolle publieksparticipatie bij Paleis Soestdijk
    • Bob Dylan komt tweemaal naar AFAS Live
    • Da Funkie Junkie & Cosmic Girl – Caviar Jazz
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Spotify»De nieuwe New Music Friday Maxazine Playlist van 5 februari 2021
    Spotify

    De nieuwe New Music Friday Maxazine Playlist van 5 februari 2021

    By Jan Vranken5 februari 2021

    Zoals iedere vrijdag heeft Maxazine redactie de New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify weer vernieuwd. Alleen is het nu niet any Friday. Onze redactie, onder de bezielende, strenge, en soms zelfs angstaanjagend fanatieke leiding van Perry, onze platenbaas, heeft opnieuw een lijst van maar liefst zestig tracks samengesteld uit de meest verschillende genres. Enige overeenkomst is dat ze allemaal hagelnieuw in de vitrines van de platenmaatschappijen en in de webshops van de independent artiesten liggen.

    Velen hadden alweer eens onruistig in de kledingkast gekeken om te zien of de lentekleding weer naar voren gehaald kom worden. Mijn buurmeisje, dat nog zo jong is dat haar hele leven nog voor zich heeft, maar inmiddels oud genoeg om te weten dat je dat leven dan wel elke dag zelf moet plukken, had al een keer lachend gezegd dat ze haar zomerjurkjes alweer aan het passen was geweest. En dan dit. Het weerbericht, de voorspellingen, de langere termijn doorkijkjes op tv. De voorzitter van de vereniging de Friese Elf Steden in elke talkshow. Bekende Nederlanders van B signatuur die opgewonden vertellen aan de jongere generaties hoe het moet zijn om over eindeloze dichtgevroren vaarten en meren, onder een koude maar staalblauwe hemel, schaatstochten van 20 kilometer te maken. Koek en Zopie, Klunen, Ard Schenk, Barthlehiem, het komt allemaal weer voorbij. Extremen tot min zeventien graden zouden komende week mogelijk zijn.

    Niets van dit alles heeft Perry de Platenbaas op de redactionele burelen van Maxazine ook maar meegekregen. Met zijn hoofdtelefoon op, in een afgesloten ruimte met alleen maar een half werkende percolator en een een analoge stereoinstallatie van een bekend Duits merk naast zich, heeft hij zich weer op de hoogte gesteld van wat er allemaal speelt in muziekland. De laatste releases? Niemand in Nederland die er meer hoort dan hij? Obscure, beginnende lokale bandjes? Hij houdt het allemaal bij. Elke dag opent hij trouw de digtale mailbox om te zien wie er nu weer zijn of haar creatieve producties heeft ingestuurd. Niets maar dan ook niets ontgaat hem, behalve dan alles wat zich in de buitenwereld afspeelt.

    En ergens is dat maar goed ook, want daardoor kunnen me met de precisie van een handgemaakt Zwitsers vestzakhorloge op hem rekenen om weer op tijd een nieuwe Spotify lijst voor jullie te hebben samengesteld. Komende week kunnen jullie lekker de sneeuw in of gaan schaatsen terwijl jullie luisteren naar de nieuwste muziek van onder andere Celeste, de Wolff, Rag’n Bone Man, Jeremy Zucker en the Weather Station. Veel plezier!

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDe Spotify Maxazine Belgiƫ Playlist van 5 februari 2021
    Next Article D3V samen met P2 op ‘Trap Baby’

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 11 Juli 2025

    The Weeknd zet records neer in San Francisco

    All Time Low naar 013


    RSS Muzikantenbank
    • Singer-songwriter zoekt kindred spirit
    • Energieke (feest)band gezocht!
    • Blazers gezocht
    • BEATLES Akoestisch tribute trio
    • Jazzband uit Den Haag zoekt ervaren gitarist of toetsenist.
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.