Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, februari 15
    Trending
    • Album recensie overzicht: Charli xcx, Jill Scott en meer
    • Drukwerk speelt de pannen van het dak in PAARD
    • Valentijn met Re-Play en Moortje: This Is How We Do It in Hoorn
    • Shary Ann laat Simplon dansen
    • Manchester Orchestra’s drummer Tim Very overleden
    • Slagerij van Kampen slaat zijn slag in Zoetermeer
    • Album recensie overzicht: Howling Bells, Liz Young en meer
    • Visions Of Atlantis en Warkings kwamen, zagen en overwonnen in 013
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Asaf Avidan komt naar de Melkweg
    Muzieknieuws

    Asaf Avidan komt naar de Melkweg

    By Norman van den Wildenberg26 juni 2020

    Op donderdag 1 april komt Asaf Avidan met band naar Melkweg Amsterdam waar hij zijn gloednieuwe, zevende album ‘Anagnorisis’ laat horen. Voor deze plaat zocht de Israëlische singer-songwriter het landelijke Italië op waar hij, tussen de olijfbomen en stilte, songs liet rijpen op het ritme van de natuur. Het resultaat zijn nummers waar je naast zijn kenmerkende sound de veelzijdigheid van zijn stem ontdekt, want alle stemmen op de plaat zijn van hem.

    Asaf Avidan is 26 jaar wanneer hij zijn eerste gitaarakkoorden speelt. Het begin van een muzikale inspirerende tocht voor de folk-rock muzikant. Met zijn eerste soloalbum ‘Different Pulses’ (2013) wist hij wereldwijd de mensen stil te krijgen door zijn rauwe interpretatie van muziek met aangrijpende lyrics én een soulvolle stem die bijna bovennatuurlijk en tegelijk menselijk klinkt. Een voltreffer mede dankzij de single “Reckoning Song (One Day)”. Ook DJ Wankelmut was fan en hij mixte de single tot een hit die maar liefst 200 miljoen views op Youtube haalde. Zijn tweede soloalbum ‘Gold Shadow’ (2014) ademt een mix van folk, indie, bluesrock geleid door pure emoties. Na het succes van beide soloalbums en uitverkochte concerten over de hele wereld, was ook ‘The Study On Falling’ (2017) een schot in de roos. Met dit album bewijst Asaf Avidan dat hij bovenal zanger, schrijver en componist is.

    Na tien jaar wereldwijd te touren en het ene uitverkochte concert na het andere, koos de zanger om minstens één jaar geen shows meer te geven. Hij trok naar het landelijke Italië waar hij een oude boerderij omtoverde tot een studio om anders te leven en schrijven. De natuur en stilte sijpelden binnen in zijn songs en zijn zevende album ‘Anagnorisis’ (2020) zag het daglicht. De titel van het album is een literaire term die verwijst naar een aha-erlebnis waarbij een personage, door een plottwist, zijn ware aard ontdekt en evolueert van onwetendheid naar (zelf)kennis. Op het platteland, tussen de olijfbomen, gaf de zanger zichzelf de tijd om zijn songs bij te snijden, te verzorgen, weg te smijten, opnieuw te planten en te laten rijpen en groeien. In volle lockdown nam hij de plaat op en liet hij de titeltrack ‘Earth Odyssey’ alsook de single ‘Lost Horse’ los op de wereld.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleFull Concert: R.E.M. live @ Shoreline Amphitheatre, California (1998)
    Next Article TivoliVredenburg organiseert Walk The Line verrassingstours

    Related Posts

    Manchester Orchestra’s drummer Tim Very overleden

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 13 februari 2026

    Extra show The Black Keys in AFAS Live

    Fischer-Z viert 50 jarig bestaan met nieuw album en tournee

    Eros Ramazzotti in 2027 terug naar de Ziggo Dome

    Snoop Dogg nog deze maand naar Melkweg


    RSS Muzikantenbank
    • Jongerenband zoekt zanger/zangeres, bassist, gitarist.
    • Coverband " Street Legal " zoekt bassist
    • BOEM3 zoekt veelzijdige Zanger(es) / Instrumentalist (Toetsen of Gitaar)!
    • Phrasing zoekt een zanger / zangeres
    • Coverband zoekt leadgitarist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.