Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, januari 17
    Trending
    • Album recensie overzicht: Circa Waves, Richard Marx en meer
    • Maria Mena kwetsbaar in Eindhoven
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 16 januari 2026
    • Ludovico Einaudi naar Ziggo Dome
    • Maria Mena verweeft intimiteit met orkestrale pracht in Heerlen
    • The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt
    • Madison Beer naar Ziggo Dome
    • Bruno Mars voor extra shows naar Johan Cruijff ArenA
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Tessa Belinfante verzorgt voorprogramma Paul Young
    Tessa Belinfante
    Muzieknieuws

    Tessa Belinfante verzorgt voorprogramma Paul Young

    By Norman van den Wildenberg21 oktober 2016

    Met een unieke blend van melancholie en optimisme tekent singer-songerwriter Tessa Belinfante voor een kraakhelder en wonderschoon fris popgeluid. Haar debuutalbum ‘Fly As We Fall’ zag op 6 oktober jl. het levenslicht en wordt momenteel goed ontvangen. Aan haar uitverkochte albumpresentatie in Paradiso en vele optredens in de komende maanden zijn vandaag drie opvallende shows toegevoegd. Op 5, 7 en 8 november verzorgt Tessa Belinfante met haar band het voorprogramma van blue-eyed soul veteraan Paul Young. De concerten zijn in Utrecht, Haarlem en Heerlen.

    Tessa Belinfante

    Tessa Belinfantes stem is een poort naar haar hart en soul. Ze neemt je mee op een interessante reis door haar leven. Daarbij maakt ze gebruik van een uiterst getalenteerde band die haar stem versterkt met strakke beats, bas en ingenieuze gitaarriffs. Tessa timmert al even aan de weg en sleepte in 2008 de publiekstrofee bij de Grote Prijs van Nederland in de wacht met haar voormalige band Two Way Radio. In 2012 behaalde ze een derde plaats in ‘Team Trijntje’ bij The Voice of Holland. Nu staat ze op haar eigen benen met een ijzersterk debuut ‘Fly As We Fall’, dat ze maakte met haar drummer en producer Phillipe van Schil met wie ze al twaalf jaar samenwerkt. Inmiddels loopt het totaal aantal plays op Spotify, met nummers als ‘I Wonder’, ‘Turn Around’ en de huidige single ‘Perfect Lie’ tegen het miljoen aan. Het ontdekken waard!

    Paul Young

    Zelden stond een artiest zo symbool voor een muzikaal tijdperk als Paul Young. De inmiddels zestig jarige zanger uit Luton liet in de tijd van de schoudervullingen, yuppen en de rubiks kubus menig tienerhart sneller kloppen met zijn zoetgevooisde stemgeluid en meeslepende ballades. Want wie playbackte er in de jaren tachtig op schoolfeesten niet de globale nummer één hit ‘Love of the Common People’? Of tranentrekker ‘Everytime You Go Away’?

    Sinds zijn glorieuze tijd in de eighties en zijn duethit ‘Sensa Una Donna’ met Zucchero in 1991 bracht Young nog verschillende platen uit. Hij trad over de hele wereld op en publiceerde en passant ook nog een kookboek. Jongstleden april kwam hij ineens met nieuw werk. ‘Good thing’ is een collectie vergeten Memphis Soul liedjes en Youngs negende studioalbum. In november zal Young tijdens zijn drie shows in ons land het publiek meenemen op een fijne trip down memory lane. Daarnaast zal hij laten zien dat hij nog steeds de ongekroonde koning van de blue-eyed-soul is.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleNieuwe releases van Prince aangekondigd
    Next Article Nieuwe concerten week 42

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 16 januari 2026

    Ludovico Einaudi naar Ziggo Dome

    Madison Beer naar Ziggo Dome

    Bruno Mars voor extra shows naar Johan Cruijff ArenA

    Medeoprichter Grateful Dead, Bob Weir overleden

    Starman David Bowie schittert 10 jaar na zijn overlijden nog steeds


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist
    • Contrabassist zoekt gezellige ervaren Brabantse muzikanten voor een akoestisch project
    • Sologitarist gevraagd.
    • Border Blues Rock zoekt drummer
    • Metal(core)/Hardcore drummer zoekt band of gitarist/componist om er een op te starten in regio Venlo of Peel en Maas
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.