Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, januari 9
    Trending
    • Bruno Mars naar Johan Cruijff ArenA
    • Muziek als therapie? SYLVR haar doel
    • Nas & DJ Premier – Light-Years
    • Phil Lynott 40 jaar later: de echo van een onverwoestbare rocklegende
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Musical Youth – ‘Pass the Dutchie’
    • Album recensie overzicht: The Last Dinner Party, Paradise Lost en meer
    • Album recensie overzicht: Turnstile, Motörhead en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 2 januari 2026
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Interview»Jett Rebel geeft af op 3FM
    The Jett Rebel 3
    Foto’s: ©Sander van den Berg - Maxazine
    Interview

    Jett Rebel geeft af op 3FM

    By FaceCulture30 augustus 2016

    Een half jaar na Truck brengt Jett Rebel alweer een nieuw album uit. ‘Don’t Die On Me Now’ bevat ongecompliceerde rock & roll die hij met een nieuw trio opnam. De 25-jarige rocker hoopt dat 3FM zijn nieuwe muziek op de radio gaat draaien maar veel verwacht hij daar niet van. “3FM wordt met de dag commerciëler. Ik denk dat ze me goed kunnen gebruiken tussen de uitgekookte pop.”

    Jett Rebel speelde op Lowlands als verrassingsact voor het eerst zijn nieuwe album live. Deze week kondigde hij een optreden in Ahoy aan op 4 februari 2017, zijn grootste show ooit. Jelte Tuinstra blijft populair maar de reacties op zijn vorige album Truck waren niet allemaal positief. Hij durft niet te zeggen of ‘Don’t Die On Me Now’ zijn publiek beter zal bevallen. “Ik hoop dat mensen het leuk vinden. Ik heb in ieder geval de plaat gemaakt die ik wilde maken. Een stemmetje in mijn hoofd zegt dat veel mensen hoopten dat ik dit album zou maken: Cut the crap, pak die gitaar, maak die rockplaat!”

    Justin Bieber

    Radio 3FM negeerde zijn vorige album ‘Truck’. Tuinstra weet niet of het met ‘Don’t Die On Me Now’ anders zal verlopen. “Ik hoop gewoon dat 3FM de ballen heeft om die shit te draaien. Maar ik ga er niet meer vanuit.” Cynisch: “3FM moet natuurlijk genoeg ruimte hebben voor Justin Bieber en Taylor Swift, al die coole acts die 3FM tot hét alternatieve radiostation van Nederland maken. Als ze een beetje slim zijn draaien ze me wel. Want ze worden met de dag commerciëler.”

    Te goed voor de radio

    De eigenzinnige rocker geeft toe dat hij ergens wel begrijpt dat 3FM zijn vorige plaat niet draaide. “Ik zeg altijd een beetje puberaal dat ik gewoon doe waar ik zin in heb. Maar het is ook wel pijnlijk als de radio je muziek niet draait omdat het te vaag of te moeilijk is. Te goed voor de radio…Het is fijn om te merken dat mensen bij optredens de nummers van ‘Truck’ gewoon meezingen. Dat doet me super veel. Het is echt de plaat die ik toen graag wilde maken.”

    Jointje

    Tuinstra is onlangs gestopt met blowen en drinken en dat bevalt hem goed. “Ik heb altijd gedacht dat ik het nodig had om muziek te kunnen maken maar ik merk dat ik nu meer te vertellen heb. Ik schrijf veel makkelijker. En opnemen is minder stressvol. Ik verprutste constant takes omdat ik net een jointje rookte en daardoor te laat was.”

    ©FaceCulture

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous Article30 augustus, de verjaardag van Peter Maffay
    Next Article Concerttip: Ronan Keating in TivoliVredenburg

    Related Posts

    Bruno Mars naar Johan Cruijff ArenA

    Muziek als therapie? SYLVR haar doel

    Phil Lynott 40 jaar later: de echo van een onverwoestbare rocklegende

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 2 januari 2026

    De overleden sterren van 2025

    Een terugblik op het muzikale 2025


    RSS Muzikantenbank
    • Popband in Ede zoekt ervaren leadzangeres
    • Toetsenist gezocht voor startende band Den Haag
    • Are you a bassist?
    • Radiohead tribute
    • CHIC Tribute zoekt Toetsenist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.