Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, februari 2
    Trending
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Carl Douglas – ‘Kung Fu Fighting’
    • Album recensie overzicht: Ryan Adams, Cast en meer
    • Het Goede Doel leeft voort in De Bosuil
    • Album recensie overzicht: The Molotovs, Only the Poets en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 30 januari 2026
    • Danny Bryant – Nothing Left Behind
    • Concerten Katie Melua en dEUS op Slot Zeist
    • Phil Collins viert 75 jaar muziek en leven
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Ardens festival La Truite Magique kondigt reeks nieuwe namen aan
    La Truite Magique: Mourning Cities
    Foto (c) Armelle van Helde, archief Maxazine.nl
    Festival

    Ardens festival La Truite Magique kondigt reeks nieuwe namen aan

    By Armelle van Helden7 juni 2016

    Met Aidan Knight, Hein Cooper, The Graveltones, Barefoot and the Shoes, Tamarin Desert, Storksky en Jick Munro & The Amazing Laserbeams heeft festival La Truite Magique weer een aantal acts aan het programma toegevoegd. Eerder werd bekend gemaakt dat Dez Mona, Donnerwetter, Pierce Brothers, Trevor Sensor, Pocket Knife Army, I Have a Tribe, Delaney Davidson, Jacle Bow, Protection Patrol Pinkerton, Indian Askin en Little Kim & The Alley Apple 3 een show op het driedaagse festival zullen verzorgen. De line-up tot nu toe kent een sterk internationaal karakter – overzees en van het continent – met veel variatie; van verstilde singer-songwriters tot dansbare indie en vooroorlogse Amerikaanse rootsmuziek tot inventieve rock.

    De derde editie van La Truite Magique vindt plaats van 12 tot en met 14 augustus in de Ardense vallei van herberg La Truite d’Argent, bij Houffalize in België. La Truite Magique gaat van start op vrijdagmiddag en het programma duurt tot zondagmiddag.

    Het terrein waarop het festival zich afspeelt ligt letterlijk middenin de bossen en wordt begrensd door heuvels aan beide zijden en doorkruist door een meanderend beekje. De in alle objectiviteit als indrukwekkend te betitelen locatie, maakt La Truite Magique al op voorhand een bijzonder festival. De nadruk met betrekking tot de inrichting en aankleding van het festival ligt ook op kwaliteit in plaats van kwantiteit. In stijlvol vormgegeven tenten vind de bezoeker een catering-aanbod met biologisch en vers bereid voedsel en een speciaalbieren- en cocktailbar. Er zijn twee podia – een hoofdpodium en een bospodium – en de toepasselijke decoratieve uitingen moeten de beleving compleet maken.

    La Truite Magique was in 2015 met 1000 bezoekers volledig uitverkocht. Ook dit jaar zijn er maximaal 1000 tickets verkrijgbaar. De capaciteit is door de organisatie – bestaande uit het Eindhovense koppel Bob Muileboom en Henja Govers, tevens uitbaters van herberg La Truite d’Argent – bewust beperkt tot dit aantal. Govers: “We willen dat La Truite Magique een intiem en exclusief festival is; groot genoeg om de bezoeker het gevoel te geven dat hij wel degelijk op een festival is en niet op een privéconcert, maar klein genoeg om in drie dagen tijd met alle bezoekers bevriend te geraken.”

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleIndian Summer het ultieme tropische zomerfestival
    Next Article Róisín Murphy – Ten Miles High

    Related Posts

    Het Goede Doel leeft voort in De Bosuil

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 30 januari 2026

    Concerten Katie Melua en dEUS op Slot Zeist

    Phil Collins viert 75 jaar muziek en leven

    Nieuw compilatie album ‘The Best of John Coltrane’ alleen op vinyl uitgebracht

    Enter Shikari exclusief naar 013 Tilburg


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist gezocht voor band in omgeving Den Bosch/Oss
    • Gezocht zangeres (alt), amateur 50+.
    • Gitarist zoekt zangeres
    • Gitarist zoekt leuke band
    • Sorrowsomnia (Metal) zoekt drummer en bassist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.