Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, november 8
    Trending
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Bad English – ‘Time Stood Still’
    • Album recensie overzicht: Skepta, Alanis Morissette en meer
    • Album recensie overzicht: Editors, Foreigner en meer
    • Niels Geusebroek brengt hommage aan Coldplay in uitverkocht Hedon
    • Tokio Hotel in Amsterdam voelt als thuiskomen
    • Puscifer in de Gashouder: een avond die zich weinig aantrekt van conventies
    • Graspop Metal Meeting presenteert programma dertigste editie
    • Prong – Prong
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Don Diablo remixt Madonna
    Muzieknieuws

    Don Diablo remixt Madonna

    By Norman van den Wildenberg3 april 2015

    DJ/ producer Don Diablo en ‘s werelds grootste popdiva Madonna hebben de handen ineengeslagen voor de remix van de single ‘Ghosttown’. Madonna zocht, via haar management, contact met de Nederlandse Don Diablo nadat ze zijn remixen hadden gehoord voor o.a. Ed Sheeran en Jessie J. ‘Ghosttown’ is de tweede single van Madonna’s recent verschenen album ‘Rebel Heart’.

    Don Diablo over Madonna: “The Queen of Pop remixen heeft altijd hoog bovenaan mijn bucketlist gestaan en toen ik het telefoontje met het remix verzoek vanuit New York kreeg, schoot er een mengeling van opwinding en angst door me heen. Madonna staat er om bekend dat ze remixen voor haar nummers persoonlijk goedkeurt en vooral ook heel vaak afkeurt! Ik heb de mix binnen een week afgerond en meteen opgestuurd. Niet veel later kreeg ik een mail van haar label waarin stond dat Madonna mijn mix één van de beste remixen vond die ze ooit gehad heeft en dat de mix dus was goedgekeurd. Toen ik dat las had ik letterlijk kippenvel over mijn hele lichaam!”

    Don Diablo bracht zijn versie van ‘Ghosttown’ afgelopen weekend voor het eerst live ten gehore tijdens zijn set op Ultra Music Festival in Miami. Het publiek reageerde uitzinnig bij het horen van zijn interpretatie van ‘Ghosttown’. Madonna’s ‘Ghosttown’ single is een ballad en dus heeft Don Diablo flink moeten sleutelen om de plaat klaar te stomen voor de clubs. De onmiskenbare futuristische house sound van de producer is uiteindelijk goed terug te horen in het eindresultaat. Niet lang na ontvangst liet de Queen of Pop, die alle remixen van haar nummers persoonlijk goed- of afkeurt, weten helemaal weg te zijn van de mix en het nummer zo snel mogelijk te willen delen met de wereld.

    Don Diablo is de artiestennaam van de Nederlandse producer / DJ Don Pepijn Schipper. Wegens zijn vele boekingen in het buitenland, is de getalenteerde DJ en producer de afgelopen jaren nauwelijks in Nederland te vinden geweest. Uitverkochte shows van Amerika tot Azië, een gloednieuwe residentie in de beroemde Hakkasan Club (Las Vegas), naast Nederlandse collega DJ’s Tiësto en Hardwell, en een remix portfolio die met de dag indrukwekkender wordt, zijn het bewijs van zijn groeiende succes. Deze zomer staat hij op diverse grote festivals in binnen- en buitenland. De Dj staat als headliner op de mainstage van Dancevalley en toont zijn skills op festivals in Engeland, Duitsland, China, Japan, Polen, Spanje, Frankrijk, Canada en de V.S. Onlangs startte de Flying Dutchman zijn eigen radioshow “Hexagon Radio”, die inmiddels in meer dan 25 landen wordt uitgezonden.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleGedenkwaardige video’s: ode Beyonce aan Tina Turner
    Next Article Maxazine op Paaspop 2015

    Related Posts

    Graspop Metal Meeting presenteert programma dertigste editie

    Billy Ocean voor vier concerten naar Nederland

    Vierde extra concert U2 aangekondigd in Johan Cruijff Arena

    Dauwpop maakt eerste namen bekend voor 2027

    Vestrock breidt line-up uit met o.a. Supergrass en The Scratch

    HypaHypa brengt Electric Callboy-energie naar Flexiforum Kerkrade


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Musicians wanted for psych-rock / indie cover band
    • DRINGEND! Strijkkwartet gezocht - Gent 15/11
    • Toetsenist gezocht (spoed)
    • Muzikanten gezocht voor live act
    • Toetsenist gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.