Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Lamb of God, Clutch en King 810 bevestigd voor FortaRock 2015
    Festival

    Lamb of God, Clutch en King 810 bevestigd voor FortaRock 2015

    By Norman van den Wildenberg29 november 2014

    De Amerikaanse bands Lamb of God, Clutch en King 810 zijn bevestigd voor FortaRock 2015. Eerder zijn Slipknot, Epica, Godsmack, Converge, Red Fang en Dying Fetus al bekend gemaakt. De zevende editie van FortaRock vindt plaats op zaterdag 6 juni 2015 in het Goffertpark te Nijmegen. De kaartverkoop is gisteren gestart.

    Er zijn maar weinig hedendaagse metalbands zo populair als het Amerikaanse Lamb of God. De albums die deze Amerikanen tot nu toe uitbrachten staan vol rauwe, intense moderne metal met een dikke groove. De vlijmscherpe riffs, retestrakke drumsectie en bevlogen zang maken het plaatje compleet. Als vaandeldrager van de zogenoemde New Wave Of American Heavy Metal (NWOAHM) is Lamb of God al vaak de opvolger genoemd van het legendarische Pantera. Ongenadig hard, akelig strak en voorzien van een authentieke frontman in de vorm van Randy Blythe. Een nieuw album is in de maak, waarmee het vijftal in 2015 terugkeert naar Europa voor een reeks festivaloptredens en doet daarbij voor de tweede keer FortaRock aan.

    Het Amerikaanse Clutch is al sinds de jaren negentig actief en staat bekend om hun soulvolle heavy rock en is wars van trends en hypes. De gitaren ronken en funken, het orgel knort, de drums leggen een stevig fundament en Fallon brult zijn teksten met een diepe, krachtige stem. De bluesy sound vormt dan ook de basis van de nummers die langzaam, maar zeer zeker over je heen gewalst worden. Sinds de oprichting spelen de vier heren in dezelfde bezetting en ook naar hun vele fans zijn ze hondstrouw, met netjes om de paar jaar een nieuw album en tour. Het tiende en meest recente album ‘Earth Rocker’ is de zwaarste en snelste Clutch plaat tot nu toe.

    De Amerikaanse band King 810 is afkomstig uit Flint, Michigan, een van de meest gewelddadige steden van de Verenigde Staten. De band is getekend door Roadrunner en de eerste volledige langspeler ‘Memoirs of a Murderer’ bestaat uit een mix van bruut eerlijke teksten en bikkelharde riffs, afgewisseld met zielsnijdende ‘spoken word’ voordrachten. De muziek zelf doet het meest denken aan het vroegere Slipknot werk met de houding van de gangstarap van eind jaren ’80 en begin jaren ’90. Dat het niet per se voor de tere zieltjes weggelegd is, blijkt wel uit de reputatie die de band inmiddels heeft opgebouwd. Aan King 810 om de nuchtere Hollandse metal- en rockfans te overtuigen tijdens dit allereerste optreden in Nederland.

    Foto Lamb of God (c) Hans Schoo

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleUitgeverij Sting verbiedt lied van Syb van der Ploeg en Gé Reinders
    Next Article Selah Sue (Paradiso, 26-11-2014)

    Related Posts

    Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken

    Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim


    RSS Muzikantenbank
    • Gezellige gitarist gezocht
    • American Song Book
    • Toetsenist gezocht!
    • Basgitarist gezocht.
    • Drummer Gezocht!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.