Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juli 15
    Trending
    • sombr naar AFAS Live
    • Alter Bridge naar Ziggo Dome
    • Lorna Shore naar AFAS Live
    • Queens of the Stone Age naar Carré
    • Kendrick & SZA ontpoppen zich als supersterren met Grand National Tour in ArenA
    • Lollapalooza Berlin viert 10-jarig jubileum met 60.000 bezoekers per dag
    • Rinus Gerritsen: Van Golden Earring naar Supersister, de kunst van opnieuw beginnen
    • Kokoroko – Tuff Times Never Last
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Eerste Gouden plaat voor Sharon Doorson
    Muzieknieuws

    Eerste Gouden plaat voor Sharon Doorson

    By Wil Wander6 april 2013

    Sharon Doorson ontving gisteren haar eerste Gouden plaat voor de single ‘Fail in Love’ uit handen van Albert Verlinde in RTL Boulevard. Sharon was te gast bij RTL Boulevard om over de aankomende release van haar single ‘High On Your Love’ in Amerika te praten. Sharon was totaal overdonderd toen ze de Gouden plaat zag. Albert Verlinde kondigde haar in de uitzending aan met de woorden: Sharon Doorson begint echt een wereldster te worden.

    Haar debuutsingle ‘Fail In Love’ ging 14 september 2012 in release. Inmiddels zijn in Nederland ruim 10.000 exemplaren van ‘Fail In Love’ verkocht, waarmee het liedje de Gouden status heeft bereikt. ‘Fail in love’ werd meteen een grote hit en stond ruim vier maanden in de Top 40, Single Top 100 en in de iTunes Top 100. Het succes beperkte zich niet tot Nederland en ‘Fail in Love’ werd aan maar liefst 18 landen verkocht. In het buitenland haalde de single noteringen in o.a. Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk, Italië, Frankrijk, Australië, Rusland, Polen en de Oekraïne. De clip is inmiddels ruim 3 miljoen keer bekeken op YouTube.

    Haar tweede single ‘High On Your Love’ ging in Nederland op 15 februari in release en werd tevens groot opgepakt door de landelijke radiostations. Op 6 mei gaat ‘High On Your Love’ in Amerika in release. Platenlabel ANA-records (Armada North America) brengt dit liedje uit als Sharons eerste single in de Verenigde Staten. Beiden singles zijn verkrijgbaar via iTunes, op alle andere downloadportals en op Spotify. Ze zijn geproduceerd door Daniel Gibson en Han Kooreneef. Sharon Doorsons debuutalbum verschijnt op 31 mei 2013.

    Over Sharon Doorson
    Al op jonge leeftijd ontdekt de 25-jarige, in Utrecht geboren, Sharon Doorson dat zingen en dansen haar lust en haar leven is. Op haar zeventiende doet ze mee aan het SBS 6-programma ‘Popstars the Rivals’. De show brengt haar de meidengroep Raffish, waarmee ze in Nederland meteen haar eerste nummer 1-hit scoort met de single ‘Plaything’. De groep heeft ook haar collega Eva Simons geen windeieren gelegd, want zij scoorde een wereldwijd een megahit met het nummer ‘This is love’ samen met Will-I Am.

    Als MC Sharon D treedt ze vanaf 2008 op naast verschillende grote DJ’s onder wie Sunnery James & Ryan Marciano, Chuckie, Genairo Nvilla en D-Rashid. Voor deze laatste zingt Sharon ook een track in en brengt deze samen met hem ten gehore tijdens Latin Village 2010. Sharon deed in 2011 mee aan het tweede seizoen van ‘The Voice of Holland’ en in 2012 studeerde ze af aan het conservatorium.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleHyde Park concerten Rolling Stones in recordtempo uitverkocht
    Next Article Nieuw album plus optreden The Epstein

    Related Posts

    sombr naar AFAS Live

    Alter Bridge naar Ziggo Dome

    Lorna Shore naar AFAS Live


    RSS Muzikantenbank
    • Innocence is op zoek naar een gitarist
    • SOUL SESSIONS Ltd zoekt 2e leadzangeres
    • Second The Band zoekt een nieuwe drummer!
    • Gitarist zoekt muzikanten/band met niveau en plezier – Omgeving Arnhem/Nijmegen
    • Drummer en Bassist zoeken band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.