Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, december 1
    Trending
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Squeeze – ‘Cool for Cats’
    • Louis Cole vindt vrijheid in Muziekgebouw Eindhoven pas in de toegift
    • Diep respect voor Focus in De Bosuil
    • Album recensie overzicht: Ulver, Marilyn Manson en meer
    • Re-Play viert bijzondere mijlpaal in Rotterdam Ahoy
    • Danny Vera brengt Vera’s Nightclub naar Ahoy
    • Album recensie overzicht: Stargazers, Opeth en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 28 november 2025
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Cultuur»Nieuws»‘Ramses’ maar liefst vier keer genomineerd bij de Vlaamse Musicalprijzen!
    Nieuws

    ‘Ramses’ maar liefst vier keer genomineerd bij de Vlaamse Musicalprijzen!

    By Redactie23 mei 2012

    Twee jaar na het overlijden van levenskunstenaar Ramses Shaffy kwam Albert Verlinde Entertainment met de indrukwekkende voorstelling ‘Ramses’. Inmiddels zijn er na de première op 1 december 2011, de sterfdatum van Ramses Shaffy, constant uitverkochte zalen geweest voor deze, unaniem lovend beoordeelde, voorstelling. Maar daar blijft het niet bij, want ‘Ramses’ is maar liefst vier keer genomineerd bij de Vlaamse Musicalprijzen. O.a. de nominatie voor ‘Beste musical’ is in de wacht gesleept. Een prachtig compliment voor de voorstelling die, wegens het grote succes, voor de laatste keer terug komt van 28 mei t/m 31 mei & van 3 juni t/m 6 juni in het DeLaMar Theater Amsterdam. De allerlaatste kans om de voorstelling te zien, want hierna valt het doek definitief voor ‘Ramses’.

    Vier verschillende nominaties voor ‘Ramses’ De pers was al razend enthousiast over ‘Ramses’ en de voorstelling werd zelfs tot ‘voorstelling van het seizoen’ bekroond. Maar het blijft een succes, want terwijl het doek voor de voorstelling bijna definitief valt, maakt Vlaamse Musicalprijzen bekend ‘Ramses‘ maar liefst 4 nominaties te geven.

    De nominaties ‘Beste musical’, ‘Beste regie (voor regisseur Peter de Baan)’ en ‘Beste inhoudelijke prestatie (Dick van den Heuvel voor het script van Ramses) worden aan de voorstelling gegund. De vierde nominatie is een dubbelnominatie voor de rol van de ‘oude Ramses Shaffy’. Tom Jansen en Hans Hoes zijn gezamenlijk genomineerd voor ‘Beste Mannelijke Hoofdrol. ‘ Op maandag 18 juni a.s. zal in Capitole Gent bekend worden gemaakt of de voorstelling ook daadwerkelijk in de prijzen valt.

    ‘Ramses’ Vanaf 19 november 2011 is William Spaaij in de huid van de ‘jonge’ Ramses Shaffy gekropen. De ‘oude’ Ramses werd in eerste instantie gespeeld door Hans Hoes en vervolgens overgenomen door Tom Jansen. In de muzikale voorstelling gaat het leven in een roerige nacht aan de ‘oude’ Ramses voorbij. Een rijk leven, een mooi leven, een avontuurlijk leven, een verdrietig leven. Je ziet de zwerftocht van de jonge Ramses door Amsterdam, op zoek naar liefde, die hij uiteindelijk vindt in levenspartner Joop Admiraal (gespeeld door Thomas Cammaert) en zielsverwant Liesbeth List (gespeeld door Cindy Bell). Lidewij Benus kruipt in de huid van zijn goede vriendin Edith. De regie van ‘Ramses’ is in handen van Peter de Baan, maar ook Liesbeth List is als artistiek adviseur nauw betrokken bij met name de ontwikkeling van deze bijzondere voorstelling.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleToppers (ArenA, 18-05-2012)
    Next Article Muziekquiz 144 Wie is dit?

    Related Posts

    Jimmy Carr kondigt extra show aan

    Musical over Willeke Alberti in 2027 naar de theaters

    Paarse poppet Randy Feltface komt naar Nederland in februari 2026


    RSS Muzikantenbank
    • Passie voor zingen?
    • Bassist en drummer gezocht voor regio songfestival.
    • Zanger gezocht voor AC/DC tribute band
    • Allround coverband zoekt bandleden
    • Professionele toetsenist op zoek naar professioneel collectief
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.