Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, mei 16
    Trending
    • Mala, een inspirerend muzikaal verhaal over oorlog, familie en liefde
    • Cohen & Metropole laten Muziekgebouw Eindhoven trillen op zijn grondvesten
    • Coast Contra werd onvergetelijk in de Melkweg
    • Above & Beyond naar AFAS Live
    • Cautious Clay – The Hours: Morning
    • Cyrano is een gemankeerde superheld
    • Inhaler sluit Europese tour af met energieke show in Ziggo Dome
    • Lorde met extra show naar AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Leonie Meijer (The Voice of Holland) eindelijk te zien op het podium
    Muzieknieuws

    Leonie Meijer (The Voice of Holland) eindelijk te zien op het podium

    By Redactie22 november 2011

    Leonie Meijer geeft op 1 december in De Vorstin in Hilversum haar eerste concert met haar 8-koppige live band. Naast de nummers van haar debuutalbum ‘Los’, heeft ze nog wat kleine verrassingen in petto voor haar fans. ”Een kleine trip to Memory Lane, maar dat hou ik nog even geheim”, aldus Leonie. Voor de 26-jarige Leonie is haar eerste concert een droom die uitkomt na het harde werken het afgelopen jaar. ”Ik ben ontzettend blij dat ik nu lekker mijn eigen nummers kan spelen en een hele show mag neerzetten. Dat is waar ik het voor doe”, vertelt ze enthousiast. ”Het publiek heeft ook nu het album al een tijdje kunnen horen, dus dat maakt het natuurlijk helemaal gaaf. En erg leuk dat het op het podium is waar het met The Voice begon. De cirkel is behoorlijk rond na een jaar tijd!”

    Naast de hits ‘Schaduw’ en ‘Hey’, zal Leonie ook het duet ‘Los van de Grond’ zingen, dit keer echter zonder Jeroen. Leonie:”Dat nummer is van zo’n bijzondere waarde voor mij, dat moet gespeeld worden!” Ze zingt het nummer met één van haar backing vocals uit haar band, een band die ze overigens zelf heeft samengesteld. ”Ik vind het erg belangrijk dat het een team is van mensen waar ik wat mee heb en graag mee speel. Met de bassiste bijvoorbeeld, Jaimie van Hek, speelde ik 10 jaar geleden al in mijn allereerste bandje. Wij zijn twee handen op een buik en dat geeft mij een heel fijn en veilig gevoel op het podium. Ook de gitaristen ken ik al jaren, en zij kennen mij door en door. Dat positieve aspect maakt dat je op het podium eenheid uitstraalt en dat vind ik enorm belangrijk ook voor de sound. Daarnaast werk ik voor het eerst met twee backing vocalisten. Zij zorgen ervoor dat het nog voller en completer klinkt. Op het album staan ook veel koortjes, dus ze zijn van groot belang. Ze geven mij ook de vrijheid om te improviseren zonder dat de basis wegvalt.”

    Leonie Meijer bracht vorige maand haar debuutalbum ‘Los’ uit. Op het door Daniel Gibson(Within Temptation) geproduceerde album werkt Leonie onder andere samen met Martin Buitenhuis (Van Dik Hout), Han Kooreneef, Arno Krabman (Jeroen van der Boom), Willem van Thiel (die teksten schreef voor tv-shows van Paul de Leeuw) en Pieter van Rijn (Band Sigs). Haar huidige single ‘Hey!’ afkomstig van haar cd, staat al weken genoteerd in de Top 20 van de Single Top 100 en iTunes Top 100.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleRed Hot Chili Peppers weer naar Nederland
    Next Article Originele leden Depeche Mode weer bij elkaar

    Related Posts

    Above & Beyond naar AFAS Live

    Lorde met extra show naar AFAS Live

    Win kaarten voor Living Colour in Muziekgebouw Eindhoven


    RSS Muzikantenbank
    • Bassist gezocht voor coverband
    • Gitarist gezocht (slag/solo)
    • Ervaren metalband zoekt ervaren bassist(e)
    • Muzikanten om UKE22 weer compleet te maken
    • Gezocht: bassist(e) voor Green Day tribute band!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.