Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, oktober 25
    Trending
    • Closer dan ooit: Kim Wilde betovert Oosterpoort
    • Luka Cruysberghs in de Macca Club: Intiem en veelbelovend
    • Album recensie overzicht: Timber, Björk en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 24 oktober 2025
    • Humor redt concert Jasper Steverlinck in Muziekgebouw Eindhoven
    • Hoe muziek mensen betrokken houdt bij gaming
    • Westlife volgend jaar naar Ziggo Dome
    • Tinlicker naar AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Lee Towers eenmalig terug in Ahoy
    Muzieknieuws

    Lee Towers eenmalig terug in Ahoy

    By Redactie16 augustus 2011

    Speciaal ter gelegenheid van zijn 35-jarig artiestenjubileum en tegen alle verwachtingen in, maakt zanger Lee Towers op 1 november 2011 nog een enkele maal en slechts voor één avond zijn opwachting in Ahoy Rotterdam. Een uniek moment op exact dezelfde plek waar de zanger vanaf de beginjaren ’80 grote successen beleefde met zijn, maar liefst vijftig, roemruchte ‘Gala of the Year’ concerten. Alle bekende hits en Ahoy hoogtepunten, die ervoor gezorgd hebben dat hij nog altijd één van de grootste artiesten van ons land is, komen tijdens dit eenmalige galaconcert voorbij. Speciaal voor zijn laatste ‘One Night Only’ live in Ahoy wordt Lee Towers muzikaal bijgestaan door het ruim zestig muzikanten sterke Metropole Orkest, zijn backing vocals de Jody’s Singers en enkele zeer speciale gasten.

    Zijn eerste uitverkochte Ahoy concert in oktober ’84, bleek het startpunt voor een jarenlange zegetocht langs een ontelbaar aantal podia in Nederland en België. Met zijn jarenlange prestigieuze ‘Gala of the Year’ concerten in Ahoy heeft de zanger een stevige basis gelegd voor de huidige generatie stadionartiesten. De jarenlange uitverkochte ‘Gala of the Year’ concerten, waarvan de 50e in 2000, maakt hem onbetwist levenslang tot ‘De Koning van Ahoy’. Op initiatief van Radio 5 Nostalgia pakt Lee Towers aankomende november nog eenmaal groots uit. Vanaf een centraal in de arena van Ahoy opgebouwd podium brengt de zanger een sterk persoonlijk getint galaconcert.

    ‘Ik voel mij een bevoorrecht mens, om samen met familie, vrienden, relaties en natuurlijk mijn trouwe muziekvrienden op deze wijze alsnog invulling te mogen geven aan mijn 35-jarig artiestenjubileum. Het initiatief van onder meer Radio 5 Nostalgia om een jubileumgala met het fantastische Metropole Orkest te organiseren, klonk meteen als ’muziek in de oren’ De steun van bevriende relaties maakt het mij mogelijk om er als vanouds weer een zeer bijzondere avond in Ahoy van te maken. Op alle mogelijke manieren dicht bij elkaar, als vrienden onder elkaar en vooral dicht bij de muziek waar we zo van houden, The American Songbook. Ik kan niet wachten om samen met het Metropole Orkest in Ahoy aan de slag te gaan. Alles valt op de juiste plek, het voelt als thuiskomen. Mijn lijfspreuk is ‘Believe in your Dreams’. Nou, dit is voor mij meer dan eens een droom die uitkomt’ aldus Lee Towers.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleBoy & Bear – Milk & Sticks
    Next Article Programma Kempener Pop compleet

    Related Posts

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 24 oktober 2025

    Westlife volgend jaar naar Ziggo Dome

    Tinlicker naar AFAS Live


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist gezocht voor tributeband the Cure
    • Toetsenist
    • Gezocht: Creatieve Lead gitarist (+- 25-45 jaar oud) voor alternatieve cross-over band met ambitie om semi-professioneel te gaan spelen (Locatie Utrecht)
    • Zanger gezocht
    • Drummer wanted: new psychedelic stoner / doom band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.