Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, februari 7
    Trending
    • Judith en Sophia houden het klein in Simplon
    • Spock’s Beard start Europese tour in De Pul
    • Album recensie overzicht: Robin Berlijn, The Hara en meer
    • Shary-An maakt sterke indruk in kleine zaal Effenaar
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 6 februari 2026
    • Mika – Hyperlove
    • Scardust met Souls in the Flesh tour naar Eindhoven
    • GOT BUDGET, de talentenjacht die geen talent meer zoekt
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Zomerparkfeest Dag 4 (Venlo, 14-8-2011)
    Concertverslag

    Zomerparkfeest Dag 4 (Venlo, 14-8-2011)

    By Redactie15 augustus 2011

    altHet is weer droog als Ralf (Machenbach) onder luid gejuich van jonge fans het podium op komt. De laatste dag van de ZPF is begonnen. Samen met vier jeugdige danseressen brengt de iets wat verlegen ogende tiener zijn popliedjes. De winnaar van het Junior Songfestival komt tegen het einde los. Het meezingen met de geluidsband gaat daardoor even mis. Tot grote verbazing zingt hij niet zijn winnende nummer uit 2009 ‘Click Clack’. Iets waar men toch op hoopt. Hij maakt wel een meisje blij door zijn hoedje het publiek in te werpen.

    altDe zondag kent een afwisselt programma voor de aller kleinsten tot de oudere volwassenen. De kleuters kunnen lekker zingen en springen met Majel, luisteren naar de slapstickvoorstelling ‘Poep’ of spelen in de plassen en modder op het drassige terrein. Voor de oudere volwassenen staat Piet Veerman (foto) op de planken. Eerst solo, daarna samen met The Cats Aglow Band maakt hij er een herkenbaar muzikaal optreden van. Piet veerman en band spelen met veel plezier en hij durft het aan om een dansje in te zetten met de dame die voor de band een biertje komt brengen. Ouderwets gezellig.

    altVoor de wat jongere volwassen zijn de bastaardbroertjes van Vampire Weekend, Fair Ohs, in hun korte broeken bezig. De indiepoppunk sound klinkt goed. Dit alles onder het toeziend oog van de heren van Hunting de Robot en kinderen met ballonnen. Persoonlijk heb ik enorm genoten van de absurdistische humor van Kamagurka (foto). Luc Zeebroek als komediant in het theater met flauwe maar doordachte humor geschikt voor 15+. Tussendoor snel naar Ntjam Rosie om een glimp van haar jazz en soul sound op te vangen.

    altOp deze zondag speelt Ralph de Jongh & Crazy Hearts op het hoofdpodium pakkende bluesy rocksongs, maar mijn tijd besteed ik liever bij het inventieve rockgeluid van deze tijd: Hunting de Robot. Het vriendenpodium is eigenlijk te klein voor dit energieke drie tal uit Eindhoven. De kleine blagen vooraan het podium laten zien dat het ook dansbare muziek is. Rond 19.00 uur is er de keuze tussen het ontwapende talent van Eefje de Visser (foto) met haar stemmige intieme prachtliedjes in de Carrousel of de hardrockformatie Vanderbuyst met snoeiharde rock ’n roll in de circustent. Na het beluisteren van de liefelijke zang van Eefje zet ik mijn benen liever stevig op de vloer en gooi (bij wijze van spreken) mijn haren los. Een échte fan van Vanderbuyst bestormd het podium om met zijn luchtgitaar mee te spelen. Vanderbuyst vindt het opperbest, de security niet.

    altOm 20.00 uur staat de volgende band in de startblokken. Amy Winehouse rekruteerde leden uit The Budos Band. Een Afro-funk band met rauwe instrumentale toonkunst. De regen werkt helaas niet mee aan dit zomersfeestje. Het Utrechtse dance trio Nobody Beats The Drums maakt faam door hun hyperenergieke optreden. De elektronische breakbeats dreunen door de circustent. Tegelijkertijd worden alledaagse situaties (bijvoorbeeld het voetbalcommentaar) tot muzikale compositie verwerkt door Tin Men & The Telephone. Dit is jazz in zijn experimentele vorm. De Funcky blazers uit Duitsland, Labrassbanda, zijn de afsluiters van deze regenachtige episode het Zomerparkfeest. Ze maken een feestelijke mix van gypsymuziek, funck, balkan en Beierse volksmuziek. Hoempapa-techno alleen gemaakt met blaasinstrumenten, vooruit ook met een gitaar en drumstel.

    Bekijk de foto’s op www.hakvoortfoto.nl

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMuziektip van de dag: Ypsilon – Morning Sunrise (1977)
    Next Article Boy & Bear – Milk & Sticks

    Related Posts

    Judith en Sophia houden het klein in Simplon

    Spock’s Beard start Europese tour in De Pul

    Shary-An maakt sterke indruk in kleine zaal Effenaar

    Milow brengt intieme magie naar Hasselt met unplugged show

    OGENE ontdekte muzikale speeltuin met ‘Garden of Hera’-tour in Het Park

    All Time Low zorgt voor hoogtepunt in 013


    RSS Muzikantenbank
    • Diverse muzikanten gezocht
    • Bassist en drummer gezocht voor classic rock band
    • Shantykoor De Bossche Maten willen een accordeonist
    • Bassist zoekt nieuw op te richten band
    • The Ascending ( Death Metal / Industrial Death ) zoekt in eerste instantie drummer en bassist!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.