Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, juni 25
    Trending
    • Bryan Adams toont zijn klasse in Tilburg
    • Ensemble Oihua daagt uit tijdens Nacht van de Componist
    • New Wave in Concert 4 keer in Ziggo Dome
    • Royel Otis naar AFAS Live
    • Boyz II Men naar Ziggo Dome
    • John Fogerty balanceert tussen energiek en fragiel in Ziggo Dome
    • Pinkpop dag 3 – Festival sluit in old school stijl, heerlijk en hard af.
    • YUNGBLUD – IDOLS
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Koninklijk lintje voor Armin van Buuren
    Muzieknieuws

    Koninklijk lintje voor Armin van Buuren

    By Redactie30 april 2011

    Armin van Buuren heeft vandaag, een dag na de lintjesregen, een Koninklijke onderscheiding ontvangen. Koningin Beatrix heeft hem benoemd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. De onderscheiding werd tijdens zijn optreden bij het CityMoves evenement op de Garenmarkt in zijn thuisstad Leiden uitgereikt door burgemeester Henri Lenferink van Leiden. Al jarenlang staat Armin van Buuren (34) aan de top van de internationale dance scene. 17 jaar na het uitbrengen van zijn eerste single wordt Armin geroemd om zijn bijdragen aan de promotie van de Nederlandse dance muziek wereldwijd en zijn bijdragen aan de muziekeconomie.

    Inmiddels is van Buuren één van de meest toonaangevende DJ’s ter wereld. Slechts twee weken na de viering van de 10de verjaardag en 500ste episode van zijn A State of Trance radioshow, had Armin de eer om onder toeziend oog van familie, vrienden en vele fans, op de Garenmarkt in Leiden een felbegeerd ‘lintje’ te ontvangen. De kroon op zijn muzikale carrière, waarvoor hij eerder al werd onderscheiden met de Gouden Harp (2010), Popprijs (2008) en vele awards in het binnen- en buitenland. Als enige DJ ooit werd hij in de toonaangevende DJ Mag Top 100 vier jaar op rij tot nummer één DJ gekozen.

    De komende tijd focust van Buuren zich op zijn Armin Only – Mirage wereldtour. Zijn vierde artiestenalbum ‘Mirage’ werd in september uitgebracht door platenmaatschappij Armada Music, dat Armin met Maykel Piron en David Lewis in 2003 heeft opgericht. Het label is inmiddels voor het derde jaar op rij tot beste label van de wereld gekozen bij de International Dance Music Awards. Armin zette zich het afgelopen jaar in om het Glazen Huis dit jaar naar Leiden te krijgen. Naast zijn muziekcarrière heeft Armin in 2002 aan de Universiteit van Leiden zijn meestertitel gehaald en studeerde af met de auteursrecht als specialisatie.

    Foto Armin van Buuren (c) Armelle van Helden/Maxazine.nl

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleBarbara Panther – Empire
    Next Article Onuitgebrachte Phil Lynott opname te beluisteren

    Related Posts

    New Wave in Concert 4 keer in Ziggo Dome

    Royel Otis naar AFAS Live

    Boyz II Men naar Ziggo Dome


    RSS Muzikantenbank
    • Meidengroep
    • Gezellig orkest zoekt hoornist(en)
    • Wij zoeken nieuwe slagwerk leden
    • Toetsenist gezocht!
    • Utrecht DRUMMER en TOETSENIST gezocht voor electro indie punk rock band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.