Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, november 27
    Trending
    • Wat als je wel wilt zingen, maar niet durft?
    • James Arthur betovert Ziggo Dome met intieme interactie en hits
    • Zootropolis 2 (2025)
    • Machine Head naar 013 Tilburg voor exclusieve show
    • Emmylou Harris neemt afscheid van Nederland
    • Zach Bryan naar Philips Stadion Eindhoven
    • Matt Simons brengt warmte en thuisgevoel naar Groningen
    • Back to the Future een must see musical voor de fans
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Uitverkocht 7th Sunday krijgt extra glans door verrassingsbezoek Hardwell
    © Photography: WeAreTheNight.com / Kevin Verkruijssen
    Concertverslag

    Uitverkocht 7th Sunday krijgt extra glans door verrassingsbezoek Hardwell

    By Redactie16 mei 2016

    Op eerste Pinksterdag streek 7th Sunday Festival, de ‘parel van de Brabantse festivals’, voor de achtste keer neer op het festivalterrein in Erp. De editie van 2016 bleek het jaar te zijn van het breken van records. Zo trok het festival, met 37.500 mensen een record aantal bezoekers, was het 33 dagen van te voren uitverkocht, was de line-up groter dan ooit en was het ondanks het verrassende zonnetje, de koudste editie ooit. Hardwell maakte met zijn verrassingsoptreden de dag compleet.

    The Theatre of 7 Secrets
    Het thema ‘The Theatre of 7 Secrets’, kwam in het gigantische theater, verfijnd met glas in lood en aangekleed met gordijnen perfect tot uiting. Met de enorme lichtshow, theatrale entertainment en vuurwerkeffecten had de organisatie ervoor gezorgd dat de bezoekers onderdeel werden van het spektakel van 7th Sunday Festival. Het schouwspel op de mainstage werd verzorgd door grote namen zoals Steve Aoki, Blasterjaxx en Sunnery James & Ryan Marciano. De invloed van het weer zorgde ervoor dat alle tenten bomvol zaten met een uitzinnige menigte. De ontdekkingsreis over het terrein werd compleet omdat elke area, nu meer dan anders, een unieke sfeer kende.

    © Photography: WeAreTheNight.com / Christ Clijsen
    © Photography: WeAreTheNight.com / Christ Clijsen

    Revealed Recordings
    Één van de geheimen van 7th Sunday dit jaar, was het verrassingsoptreden van Hardwell, die met zijn label Revealed Recordings primeurde op 7th Sunday. Met knallende optredens van Dannic, Thomas Gold en Sick Individuals was de eerste hosting op Nederlandse bodem een groot succes en gingen de voeten van de vloer. Nieuw was ook de Overhit stage. Verstopt tussen de bomen kon men terug in de tijd met de allerheetste 00’s hits en om de beleving compleet te maken was het podium vormgegeven in een reusachtige knuffelbare Furby.

    © Photography: WeAreTheNight.com / Christ Clijsen
    © Photography: WeAreTheNight.com / Christ Clijsen

    16 uiteenlopende stages

    Ook op andere stages werd tot laat in de avond gefeest, met onder meer optredens van Dave Clark, Gunz for Hire, De Sluwe Vos en Dyna. Met het verpletterende aanbod aan muziekgenres, was er voor ieder wat wils. Op The Mountain ging het op de SLAM! stage tussen de bossen los met o.a. FeestDJRuud en Lil’ Kleine, die de act extra kracht bijzette door Ronnie Flex mee te nemen. Technoliefhebbers konden genieten van dikke technosets in de Reboot en de Hard Nature was ‘the place to be’ voor iedereen die een voorkeur heeft voor hardere stijlen. Onder leiding van spreekstalmeester Mr. Balls, zetten o.a. Henk Dissel en Rapper Sjors The Ballsroom op z’n kop en in de Kornuit Barn traden live bands op.

    © Photography: WeAreTheNight.com / Kevin Verkruijssen
    © Photography: WeAreTheNight.com / Kevin Verkruijssen

    Dit jaar was 7th Sunday Festival ruim een maand vooraf al uitverkocht. Een leuk feit was, dat in 2014 het festival 11 dagen van te voren, in 2015 22 dagen en in 2016 33 dagen van te voren was uitverkocht.

    © Photography: WeAreTheNight.com / Kevin Verkruijssen
    © Photography: WeAreTheNight.com / Kevin Verkruijssen
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleArmand van Middendorp – The Southern Stone
    Next Article Toppers na 12 jaar nog steeds top

    Related Posts

    Wat als je wel wilt zingen, maar niet durft?

    James Arthur betovert Ziggo Dome met intieme interactie en hits

    Machine Head naar 013 Tilburg voor exclusieve show


    RSS Muzikantenbank
    • SKØFT zoekt een vocalist
    • Toetsenist biedt zich aan
    • Sorrowsomnia (Metal) zoekt drummer, bassist en gitarist
    • Zangeres gezocht!
    • Tribute band zoekt ervaren gitarist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.