Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Ryuichi Sakamoto ernstig ziek
    Ryuichi Sakamoto
    Muzieknieuws

    Ryuichi Sakamoto ernstig ziek

    By Wil Wander11 juli 2014

    De Japanse componist Ryuichi Sakamoto, een lid van de electro-pioniers Yellow Magic Orchestra is gediagnosticeerd met kanker. Buiten zijn filmmuziek, zo was hij verantwoordelijk voor de hit ‘Forbidden Coulors’ (samen met David Sylvian) voor de film ‘Merry Christmas Mr. Lawrence, werkte Sakamoto met grote sterren als onder andere Laurie Anderson, David Byrne, Iggy Pop, Thomas Dolby, en Arto Lindsay.

    Op zijn website is de volgende boodschap te lezen:

    Beste allemaal,

    “Afgelopen juni ben ik gediagnosticeerd met keelkanker. Na veel denkwerk heb ik besloten om tijd vrij te maken van mijn werk voor behandeling. Het spijt mij enorm dat ik voor veel mensen aanzienlijke ongemak heb veroorzaakt. Echter, de eerste rijkdom is gezondheid, vandaar dit besluit. Ik zal geen opwachting maken tijdens het First Sapporo International Art Festival 2014, een project waaraan ik de afgelopen twee jaar hard aan heb gewerkt.

    Langs deze weg wil ik mijn diepste verontschuldigingen aanbieden aan Fumio Ueda, de burgemeester van Sapporo, de onwoners van de stad, het leidinggevend personeel, de deelnemende artiesten, en een ieder die heeft bijgedragen aan het totstandkomen van het project. Ookal ben ik er niet bij, alle programmeringen zullen van de allerbeste kwaliteit zijn, dat beloof ik. Ik zou niets liever willen dat iedereen in mijn plaats van het festival gaat genieten.

    Bovendien, ik had op 30 juli een optreden gepland staan ter viering van het 20-jarig jubileum van het in Tokyo gelegen Park Hyatt. Ik keek er enorm naar uit om samen met alle gasten hier aan deel te nemen en nieuw materiaal te presenteren dat speciaal voor deze gelegenheid is geschreven. Daarom ben ik diep bedroefd dat ik dit optreden heb moeten afzeggen gedurende deze tijd van viering. Ik wil mijn diepste verontschuldigingen aanbieden aan iedereen die betrokken was bij het realiseren van de festiviteiten en de mensen die van plan waren om naar het concert te komen. Ten laatste, ik wil me verontschuldigen tegenover iedereen die met me heeft samengewerkt tijden de verschillende projecten, ongetwijfeld leg ik door mijn afwezigheid een extra druk op hun schouders.

    Alsjeblieft, steun mij terwijl ik vecht voor mijn gezondheid. Ik beloof dat wanneer ik volledig hersteld ben, ik weer terug zal keren. Heel hartelijk bedankt”.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleElectric Prunes – Tokyo
    Next Article Nieuw album voor Ryan Adams

    Related Posts

    Franz Ferdinand naar 013

    Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live

    Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan


    RSS Muzikantenbank
    • Hard Bet band zoekt een drummer
    • Creative Musicians Wanted!
    • Hard Bet band zoekt een bassist
    • Zangeres
    • Drummer opzoek naar een band in apeldoorn
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.