Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, augustus 6
    Trending
    • JJ Grey & Mofro nemen 013 mee op emotionele reis
    • Meester van het geluid: Alan Parsons over het digitale tijdperk
    • F1 The Movie (2025)
    • Lalah Hathaway – Vantablack: Expansion Pack
    • Clip-primeur: Wave a Way – WEIGHTless
    • Een goede stemming bij Bear’s Den in de DomusDela in Eindhoven
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Gazebo’s ‘I Like Chopin’
    • Album recensie overzicht: Debby Friday, Carl Craig en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Zomer Indiestad (Tolhuistuin Amsterdam, 8-7-2014)
    Concertverslag

    Zomer Indiestad (Tolhuistuin Amsterdam, 8-7-2014)

    By Armelle van Helden10 juli 2014

    Zomer Indiestad vind dit jaar voor het eerst plaats en is het kleine zusje van Indiestad. Dat gaat in 2014 nog plaats vinden, alleen zijn de data op dit moment nog niet bekend. De Tolhuistuin (Paradiso Noord) is waar deze eerste editie van Zomer Indiestad zich afspeelt. Een geweldige plek: heerlijk eten op het terras uitkijken over het IJ en goed te bereiken met de pont vanaf centraal station En ook nog eens een mooie zaal, met een balustrade, wat qua vorm doet denken aan the Max in Melkweg.

    De Australische underground band Blank Realm bestaat uit 2 broers en hun zus (Daniel, Luke en Sarah Spencer) en Luke Walsh. Zij spelen psychedelische pop, met de huilende en krakende zang van drummer Daniel, die goed combineert met de zang van zijn zus Sarah en de door haar vervormde geluiden van de synthesizer. Jammer dat aan het einde van hun show er veel (niet gepland) gepiep hoorbaar is.

    Vorig jaar rond deze tijd stond de indieband Superfood uit Birmingham als grote belofte op London Calling in Paradiso, vandaag staan ze hier als tweede band op Zomer Indiestad. Ze spelen britpop met trekken van Supergrass en Blur: hun laatste song ‘Houses on the Plain’ is hier een goed voorbeeld van! Afgelopen mei hebben ze nog getoerd met Wolf Alice. Het publiek gaat langzaamaan los op hun muziek. De overgang naar Sleigh Bells is groot: van (Brit)pop/rock naar dreunende beats, riffende gitaren en dromerige maar stevige zangpartijen.

    Sleigh Bells is een in 2008 opgericht Amerikaanse noise pop duo uit Brooklyn, New York. Het duo bestaat uit zangeres Alexis Krauss en gitarist Derek E. Miller. Bij optredens spelen ook drummer Chris Maggio en gitarist Jason Boyer mee. Sleigh Bells heeft inmiddels 3 albums uit, ‘Treats’ (debuutalbum), ‘Reign of Terror’ en ‘Bitter Rivals’. Naast noise pop klinkt er ook hardcore door (achtergrond van Derek) en heavy metal. Alexis springt enthousiast en energiek rond, gitaristen Derek en Jason staan geen moment stil, interactie met het publiek is in de zaal goed mogelijk, en daar maakt Alexis goed gebruik van. Enig minpuntje van hun optreden is dat het geluid echt veel te hard stond, maar ja: ‘Who to blame?’.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleDJZMLZ – WeWordenWereldkampioen
    Next Article Gordon: “vanaf 2016 geef ik geen concerten meer”

    Related Posts

    Een goede stemming bij Bear’s Den in de DomusDela in Eindhoven

    Walking On A Dream in Tilburg met Empire of the Sun

    Alice Cooper brengt shockrock naar AFAS Live in Amsterdam


    RSS Muzikantenbank
    • Ervaren Blues / Rock gitarist gezocht
    • Hardrockband in oprichting zoekt zanger/zangeres
    • Bassist!
    • Gitarist 75 plus
    • Drummer zoekt band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.