Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juli 1
    Trending
    • Concert At Sea Festival: Laatste Dag Vol Muzikale Hoogtepunten
    • Turnstile naar AFAS Live
    • Nubiyan Twist – NT Soundsystem
    • Spoorpark Live Festival vol Disco, Pop en Rock
    • Album recensie overzicht: Nick León, Lorde en meer
    • Suzan & Freek stelen de show op emotionele tweede dag Concert At Sea
    • Album recensie overzicht: Nikki Nair, Fred Hersch en meer
    • North Sea Round Town verbindt alle lagen van de bevolking
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Knalland, Mister and Mississippi en John Coffey (TivoliVredenburg – Utrecht, 23-4-2014)
    Concertverslag

    Knalland, Mister and Mississippi en John Coffey (TivoliVredenburg – Utrecht, 23-4-2014)

    By Sander Rijken27 april 2014

    Vanavond is het de eerste keer dat er een concert gegeven wordt in de nieuwe zaal Ronda in TivoliVredenburg. De eer om hier voor het eerst te mogen spelen komt toe alleen uitsluitend Utrechtse bands. Uiteraard is deze try-out helemaal uitverkocht.

    Als eerste is het de beurt aan Knalland, een collectief van allerlei Utrechtse muzikanten uit de wijk Kanaleneiland. Ze wisselen eigenlijk elk nummer van samenstelling, wat wellicht voor sommigen wat rommelig overkomt. Het resultaat is wel dat er veel verschillende muziekstijlen te horen zijn, die allemaal erg prettig klinken. Ze eindigen met het nummer ‘Father Please’ waarbij iedereen te zien is.

    De zaal voelt niet aan als een hele grote zaal, terwijl de capaciteit toch 2000 man is. Waarschijnlijk komt dit door de vorm van de zaal, en de breedte, wat ervoor zorgt dat je vrij dicht bij het podium staat, waar je je ook in de zaal bevindt.

    Mister and Mississippi spelen hierna een erg fijne set, waarbij ze veel nummers van het aankomende album laten horen. Er worden in totaal slechts vier nummers van hun debuutplaat gespeeld, de rest bestaat uit nieuw werk. Maxime vertelt dat één van de nummers die ze spelen pas twee weken geleden geschreven is. De basgitaar op sommige nummers is hierbij ook een fijne toevoeging, hoewel deze af en toe een tikje hard staat.

    Hierna speelt John Coffey, waarbij voordat de chaos losbarst al een verschuiving merkbaar is in de mensen die beneden voor het podium staan. Vooral de John Coffey fans blijven over. Al binnen de eerste minuten is duidelijk waarom; er onstaat vrijwel direct een flinke moshpit, en de eerste twee stagedivers dienen zich aan. Er zijn hier en daar ook artiesten van de eerdere optredens de zien in de moshpit. Zanger David achter de Molen zoekt tijdens het optreden veel contact met vaste fans. Tijdens de toegift vertelt hij dat hij ook heeft meegeholpen met kabels trekken tijdens de aanbouw van de zaal. Hij vraagt het publiek om op het podium te komen om de zaal “even goed te testen”. Hier wordt vollop gehoor aan gegeven, waardoor binnen een mum van tijd het hele podium vol staat met fans. Er wordt zelfs op het podium gecrowdsurfed.

    Het was een erg geslaagde avond, met veel verschillende muziekstijlen, die allemaal erg goed tot hun recht kwamen in de zaal. De vuurdoop voor de Ronda is geslaagd, en met de concertagenda voor de komende tijd zit het ook wel goed, dus er zullen ongetwijfeld nog vele mooie concerten volgen.

    Foto’s (c) Sander Rijken/Maxazine

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleFull Concert: Justin Timberlake – Rock in Rio (2013)
    Next Article Kijktip: George Michael At the Palais Garnier, Paris

    Related Posts

    Concert At Sea Festival: Laatste Dag Vol Muzikale Hoogtepunten

    Spoorpark Live Festival vol Disco, Pop en Rock

    Suzan & Freek stelen de show op emotionele tweede dag Concert At Sea


    RSS Muzikantenbank
    • Toetsenist gezocht!
    • Band zoekt drummer
    • Topvocalisten gezocht
    • Ervaren zanger gezocht met veel tekstbeleving
    • Quality Time Musicians Wanted!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.