Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, september 20
    Trending
    • Blondshell toont emotionele kracht in intieme setting Botanique
    • Nova Twins bewijst in 013 met langste set ever dat rock nog springlevend is
    • Tijdreizen met de trautonium van LudoWic in de abdij te Hasselt
    • Amenra brengt magie in de Ardeense regen van Malmedy
    • Najoua Belyzel vindt haar weg terug naar het publiek
    • Hans de Booij werkt verder vanaf Malta
    • Album recensie overzicht: Aedan Sky, Cécile McLorin Salvant en anderen
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 19 september 2025
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»België»België live»Blondshell toont emotionele kracht in intieme setting Botanique
    Foto (c) Vic Geurts
    België live

    Blondshell toont emotionele kracht in intieme setting Botanique

    By Norman van den Wildenberg20 september 2025

    De Orangerie van de Botanique in Brussel vormde het perfecte decor voor een avond vol emotionele intensiteit toen Blondshell haar ‘If You Asked For a Tour’ naar Brussel bracht. De Amerikaanse singer-songwriter, ook bekend als Sabrina Teitelbaum, bewees dat haar mix van kwetsbaarheid en woede bijzonder goed tot zijn recht komt in de warme intimiteit van een zaal.

    Opening act Francis of Delirium zorgde voor een solide warming-up, waarbij de indie-rock atmosfeer al vroeg in de avond werd neergezet. Het publiek, voornamelijk jonge alternatieve muziekliefhebbers, toonde zich ontvankelijk voor de melancholische melodieën en opbouwende gitaarpartijen.

    Vanaf het moment dat Blondshell het podium betrad met ’23’s a Baby’ werd duidelijk dat dit geen doorsnee indie-rockshow zou worden. De energie was anders dan op festivals, meer geconcentreerd en persoonlijk. Teitelbaum’s stem klonk helder en emotioneel geladen, waarbij elke nuance van pijn en hoop die haar songs kenmerken volop naar voren kwam.

    Het concert nam een bijzondere wending tijdens ‘Veronica Mars’, een van de hoogtepunten uit haar debuutalbum ‘If You Asked for a Picture’. De zaal zong zachtjes mee tijdens de refreinen, wat een warme verbinding tussen artiest en publiek creëerde. Ook ‘Sepsis’ en ‘What’s Fair’ lieten zien waarom Blondshell wordt gezien als een van de meest veelbelovende stemmen in de hedendaagse indie-rock.

    Teitelbaum toonde haar speelsere kant tijdens de cover van Addison Rae’s ‘Diet Pepsi’, een keuze die verrassend goed paste binnen de setlist. De interpretatie was geheel eigen gemaakt, met de kenmerkende gitaarsound en emotionele diepte die Blondshell zo herkenbaar maken.

    De toegift bracht twee sterke nummers: ‘Event of a Fire’ en ‘Salad’. Bij dit laatste nummer leek de artiest haar meest authentieke zelf te tonen, waarbij de spanning tussen breekbaarheid en kracht die door haar hele oeuvre loopt optimaal werd benut.

    Francis of Delirium als support act paste goed bij de line-up, hoewel de overgang naar Blondshell’s meer persoonlijke en emotioneel intense stijl duidelijk voelbaar was. De productie bleef bewust minimalistisch, waardoor de focus volledig op de songs en performance kon liggen.

    Het concert duurde ongeveer een uur en twintig minuten, een passende lengte die het publiek hongerig achterliet naar meer. Blondshell bewees dat haar emotionele songs in een intieme zaalomgeving extra impact krijgen, waarbij de directe verbinding met het publiek haar verhalen nog aangrijpender maakte.

    Voor wie Blondshell alleen kent van festivaloptredens, biedt een club-show als deze een diepere dimensie van haar artiestenschap. De combinatie van rauwe emoties, sterke melodieën en Teitelbaum’s charismatische aanwezigheid maakte van deze avond in Botanique een memorabele ervaring voor iedereen die op zoek is naar oprechte, emotioneel geladen muziek.

    Foto’s (c) Vic Geurts

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleNova Twins bewijst in 013 met langste set ever dat rock nog springlevend is

    Related Posts

    Nova Twins bewijst in 013 met langste set ever dat rock nog springlevend is

    Tijdreizen met de trautonium van LudoWic in de abdij te Hasselt

    Amenra brengt magie in de Ardeense regen van Malmedy

    Alle vacatures op een rij, KLIK HIER
    of neem direct contact op via Messenger:

    Maxazine In Andere Landen:
     

    Navigatie
    • België Nieuws
    • België live
    • Interviews België
    • Belgen bij de buren
    • CD Recensie

    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.