Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, november 7
    Trending
    • Niels Geusebroek brengt hommage aan Coldplay in uitverkocht Hedon
    • Tokio Hotel in Amsterdam voelt als thuiskomen
    • Puscifer in de Gashouder: een avond die zich weinig aantrekt van conventies
    • Graspop Metal Meeting presenteert programma dertigste editie
    • Prong – Prong
    • Jack Parow op weg naar FNB Stadium: “Ik ben altijd onderdeel geweest van die wereld”
    • Eddie 9V – Down Here
    • Billy Ocean voor vier concerten naar Nederland
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Hullabaloo 2025 trapt zomerafsluiting af in Groningen
    Concertverslag

    Hullabaloo 2025 trapt zomerafsluiting af in Groningen

    By Maysha Smeets7 september 2025

    Het Groningse Hullabaloo Festival keert ieder jaar aan het einde van de zomer terug naar het Stadspark. Voor veel Groningers is dit hét festival om de zomer feestelijk af te sluiten. Naast de nuchtere ‘Grunninger’ trekt het evenement ook bezoekers uit de rest van het land en dankzij de sterke line-up zelfs uit de buurlanden. Zaterdag was de eerste dag van de editie 2025.

    De sfeer zat er vanaf het begin al goed in. NOISE trok de eerste bezoekers naar de Brouhaha Stage. Live waren ze ijzersterk en hun interactie met het publiek maakte meteen indruk.
    Het terrein werd steeds drukker en fans renden naar de Mayhem stage om een plekje vooraan bij de Bankzitters te bemachtigen. Zoals verwacht maakten zij er opnieuw een groot feest van, waarbij hun nummers luidkeels woord voor woord werden meegezongen.
    Wat Hullabaloo onderscheidt van andere festivals is dat het perfect geschikt is voor gezinnen. Er lopen er dan ook veel rond. Voor ieder wat wils: van activiteiten voor kinderen tot een gevarieerd aanbod aan artiesten dat aansluit bij een brede doelgroep.
    Gotu Jim kreeg iedereen mee met Afterparty in de Brouhaha-tent, terwijl Racoon tegelijkertijd het publiek trok naar de Mayhem Stage. Daar stond het helemaal vol, met bezoekers die op kleedjes in het gras genoten van de zon, een hapje, een drankje en natuurlijk de muziek van Racoon.
    Na Racoon stroomde het publiek massaal door naar de volgende stage voor Snelle. Samen met Zoë Livay, die eerder al had opgetreden, bracht hij het nummer ‘Ik zing’. Daarnaast kreeg hij jong en oud mee met zijn hits.

    Chef’Special zette op de Mayhem Stage een energieke show neer. Zanger Joshua Nolet sprong van de ene speaker naar de andere, terwijl zijn stem en de strakke bandbegeleiding voor een spetterend optreden zorgden.
    De Sugababes brachten pure nostalgie en lieten het publiek meezingen met hun grootste hits, waarbij ze uiteraard afsloten met “Round Round”.
    Sugababes
    Bij Jonna Fraser stond niemand stil. Hit na hit volgde elkaar op en het publiek barstte van de energie.

    De eer om de eerste dag af te sluiten was aan de Ierse band The Script. Voor de Mayhem Stage had zich een grote menigte verzameld, die uit volle borst alle nummers meezong en daarmee zorgde voor een waardige afsluiter van dag één Hullabaloo.

    Foto’s (c) Maysha Smeets

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleParels van de Popmuziek: Het verhaal achter The Dubliners – ‘The Wild Rover’
    Next Article The Haunted Youth betovert PLT tijdens Cultura Nova

    Related Posts

    Niels Geusebroek brengt hommage aan Coldplay in uitverkocht Hedon

    Tokio Hotel in Amsterdam voelt als thuiskomen

    Puscifer in de Gashouder: een avond die zich weinig aantrekt van conventies

    Graspop Metal Meeting presenteert programma dertigste editie

    Dauwpop maakt eerste namen bekend voor 2027

    Vestrock breidt line-up uit met o.a. Supergrass en The Scratch


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Toetsenist(e) gezocht
    • Drummer zoekt band in regio Venlo
    • Funk & Soulband Colney Hatch zoekt een zangeres!
    • Ervaren (rock)gitarist zoekt geestverwanten
    • Ervaren zangeres zoekt gitarist of pianist rond Leiden
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.