Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zondag, oktober 26
    Trending
    • Larkin Poe in 013 zorgt voor y’alls en yeehaws
    • Inside ADE 2025: Artiesten, Innovatie en Nachtleven
    • ‘Feel good country’ met Old Dominion in de Ronda
    • Level 42 start Nederlandse ‘World Machine 40 years’-tournee in Muziekgebouw Eindhoven
    • Closer dan ooit: Kim Wilde betovert Oosterpoort
    • Luka Cruysberghs in de Macca Club: Intiem en veelbelovend
    • Album recensie overzicht: Timber, Björk en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 24 oktober 2025
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Snelle’s meeslepende optreden in Luxor Live
    Foto (c) Anniek Takken
    Concertverslag

    Snelle’s meeslepende optreden in Luxor Live

    By Anniek Takken5 maart 2024

    Op vrijdagavond betrad Snelle, Lars Bos, het podium van Luxor Live voor een onvergetelijk concert. Geboren op 2 oktober 1995 in Gorssel, heeft Snelle al van jongs af aan een liefde voor muziek. Zijn opkomst in de muziekscene begon met zijn deelname aan de talentenjacht ‘De beste singer-songwriter van Nederland’ in 2015, waar hij weliswaar de finale niet haalde, maar wel de aandacht op zich vestigde. In 2019 brak hij echt door met zijn nummer ‘Scars’, waarmee hij zijn positie in de Nederlandse muziekwereld verstevigde.

    Snelle’s muzikale stijl omvat een mix van rap, pop en singer-songwriter, waarbij zijn teksten vaak persoonlijk zijn en zijn eigen ervaringen en emoties weerspiegelen. Met hits als ‘Reünie’, ‘Plankgas’, ‘Smoorverliefd’ en ‘Blijven Slapen’ heeft hij een stevige plek veroverd in de harten van zijn fans en daarbuiten.

    Het concert in Luxor Live bood een gevarieerde sfeer, waar emotionele nummers werden afgewisseld met opzwepende melodieën. De voice memo’s, waarbij je mee kon luisteren in Lars zijn hoofd, en het subtiele lichtspel zorgden voor momenten van rust te midden van de opwinding. Het publiek, bestaande uit gezinnen, voelde zich thuis en genoot van een echt familie-evenement.

    Snelle’s podium aanwezigheid was opmerkelijk; hij wist het publiek te betrekken, vooral de kinderen vooraan, door af en toe een boks te geven en interactie te zoeken. De visuele effecten waren indrukwekkend, vooral tijdens de overgangen tussen de nummers, waar verschillende voice memo’s werden afgespeeld terwijl Snelle onder een donkere spotlight stond.

    Het hoogtepunt van de avond was toen Snelle aankondigde dat het nummer ‘Kleur’ zou worden gespeeld, waarbij hij openhartig deelde dat hij dit nummer eigenlijk niet zo leuk vindt. Dit leidde tot een komisch moment waarin de geluidsman enthousiast reageerde, wat resulteerde in een snellere uitvoering van het nummer, om er zo maar snel vanaf te zijn.

    Een mooi moment volgde toen Snelle een medley van verschillende nummers zong, waarbij hij het publiek betrok bij de keuze van de nummers. Van ‘5voor12’ tot ‘Scars’ en ‘Hoofd Omhoog’, Snelle zong ze allemaal in zijn medley. Opvallend was echter de afwezigheid van zijn grote hit ‘Pizza met Ananas’.

    Afsluitend richtte Snelle zich opnieuw tot het publiek, ditmaal toverde hij de zaal om tot ‘de Snellebellekes’. Met een knipoog naar de Snollebollekes werd een opzwepende remix van ‘Ruggengraat’ ten gehore gebracht en sprong het publiek van links naar rechts, waarbij de feestelijke sfeer van de avond werd benadrukt.

    Het was een avond vol emotie, energie en onverwachte wendingen, waardoor het zonder twijfel een aanrader is voor anderen. De veelzijdigheid van Snelle’s muziek en zijn sterke connectie met het publiek maakten deze avond echt speciaal.

    Foto’s (c) Anniek Takken

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip dinsdag 5 maart: Editors @ AFAS Live
    Next Article Phil Bee and band speelde puur en recht uit het hart

    Related Posts

    Larkin Poe in 013 zorgt voor y’alls en yeehaws

    Inside ADE 2025: Artiesten, Innovatie en Nachtleven

    ‘Feel good country’ met Old Dominion in de Ronda


    RSS Muzikantenbank
    • Ervaren Percussionist slagwerker op zoek naar muzikanten.
    • Gitarist gezocht voor tributeband the Cure
    • Toetsenist
    • Gezocht: Creatieve Lead gitarist (+- 25-45 jaar oud) voor alternatieve cross-over band met ambitie om semi-professioneel te gaan spelen (Locatie Utrecht)
    • Zanger gezocht
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.