Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, januari 15
    Trending
    • Maria Mena verweeft intimiteit met orkestrale pracht in Heerlen
    • The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt
    • Madison Beer naar Ziggo Dome
    • Bruno Mars voor extra shows naar Johan Cruijff ArenA
    • It’s Never Over, Jeff Buckley
    • Bezoekersaantal Nieuwe Nor groeit verder in 2025
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Murray Head – ‘One Night in Bangkok’
    • Medeoprichter Grateful Dead, Bob Weir overleden
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»The Vices ondanks ongeluk energiek in Muziekgieterij Maastricht
    Foto's: Nadine Gijzen
    Concertverslag

    The Vices ondanks ongeluk energiek in Muziekgieterij Maastricht

    By Nadine Gijzen2 december 2023

    Donderdagavond was de kleine zaal van Muziekgieterij Maastricht het toneel voor een energiek optreden van de Nederlandse rockband The Vices. Ondanks de recente tegenslag van bassist Simon Bleeker, die vorige week door een taxi werd aangereden, wisten de Groningers het publiek te betoveren.

    De avond begon met een veelbelovend voorprogramma van Tommy Gazer, die de zaal al vroeg in de stemming bracht met een geslaagde set. Gazer slaagde erin het publiek succesvol op te warmen, zelfs een massale sit-down bewerkstelligen. Hij zette een sfeer neer die The Vices naadloos oppikten bij hun entree.

    Toen The Vices het podium betraden, vuurden ze hits uit zowel hun debuutalbum als het recente ‘Unknown Affairs’ op het enthousiaste publiek af. Met de charmante mix van pop en rock namen Floris van Luijtelaar, Jonathan Kruizenga, Simon Bleeker (zittend op een stoel vanwege zijn recente ongeluk) en Mathijs Louwsma het publiek mee op een muzikale reis. De setlist was een evenwichtige mix van hun debuutalbum ‘Looking For Faces’, de recente ep ‘Strange Again’, en het dit jaar verschenen ‘Unknown Affairs’.

    Ondanks de aanvankelijke zorgen over het doorgaan van het concert, bewees Simon Bleeker zijn vastberadenheid door samen met de band te schitteren. De enthousiaste reactie van het publiek, dat al snel in de ban raakte van de aanstekelijke muziek, onderstreepte de veerkracht van zowel de band als de fans. Het album, waarop de band zich openstelt als nooit tevoren, werd live vertaald naar een meeslepende ervaring.

    Het contrast tussen kinderlijk speelplezier en bloedserieuze ambities was voelbaar in elke noot. Met een live-energie die herinneringen opriep aan de oude Chili Peppers, en een sound die de liefdesbaby van The Strokes en Cage the Elephant leek te zijn, bewees The Vices uniek en authentiek te zijn.

    Het concert van The Vices in Muziekgieterij Maastricht zal zeker nog lang naklinken in de herinneringen van de aanwezigen, als een avond vol muzikale hoogtepunten en de triomf van doorzettingsvermogen. Het bewijs dat, ongeacht de omstandigheden, The Vices je met een brede lach van je sokken blijven blazen. Fotograaf Nadine Gijzen vatte de avond prachtig samen in een fotoreportage voor Maxazine, waarbij ze de dynamiek en passie van het optreden vastlegde.

    Foto’s (c) Nadine Gijzen

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip zaterdag 2 december: Indian Askin @ Rotown
    Next Article Beyoncé verrast fans met nieuwe single ‘My House’

    Related Posts

    Maria Mena verweeft intimiteit met orkestrale pracht in Heerlen

    The Kik spelen werk Boudewijn de Groot zonder dat het een imitatie wordt

    André Rieu zorgt voor vrolijk klassiek feest in Ziggo Dome

    Vliegende start Vrienden van Amstel

    Queen leeft voort: The Dutch Queen brengt legendarisch album tot leven in De Oosterpoort

    My First Festival is een onvergetelijke ervaring voor het hele gezin


    RSS Muzikantenbank
    • Ervaren pop / jazzy zangeres gezocht!
    • Zanger met stevige strot gezocht (Den Haag e.o.)
    • Drummer uit Alkmaar beschikbaar voor Pop/Rock/Blues Coverband
    • Drummer en keyboardspeler gezocht voor nwe (electro) popband in Hilversum
    • ­?️ECLIPS zoekt nieuwe zangeres!⭐️
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.