Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, december 19
    Trending
    • Tonny Eyk overleden
    • Naaz kondigt haar album release tour aan
    • Dauwpop kondigt tweede lichting namen aan
    • Van Morrison en Brad Paisley naar Grolloo
    • Anouk & Clouseau eerste namen voor Spoorpark LIVE 2026
    • Eerste namen cast 29 Soldaat van Oranje bekend; o.a. Buddy Vedder en Lone van Roosendaal
    • Eerste headlineshow Hiqpy gaat er als zoete koek in bij Utrecht
    • Rapalje zet op zondagochtend De Doelen op zijn kop
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»The Cure brengt ‘Wish’ opnieuw uit in remaster door Robert Smith zelf
    Muzieknieuws

    The Cure brengt ‘Wish’ opnieuw uit in remaster door Robert Smith zelf

    By Norman van den Wildenberg29 juli 2022

    Ter gelegenheid van het dertigjarig bestaan van ‘Wish’ van The Cure wordt het album op 7 oktober opnieuw uitgebracht in een deluxe jubileumuitgave. Voor zanger en frontman Robert Smith en mastering-expert Miles Showell een mooie kans om het materiaal van toen nog eens door de vingers te laten gaan en in de vermaarde Abbey Road Studio’s opnieuw te masteren. Daarbij werden ook lang vergeten opnames onder handen genomen, die nu voor het eerst worden uitgebracht op CD.

    Het negende studio-album van de band kwam uit in 1992 en bracht drie uiterst succesvolle singles voort. De nummers ‘High’, ‘A Letter To Elise’ en het welbekende ‘Friday I’m In Love’ kwamen voort uit een uiterst vruchtbare opnameperiode van de band in het begin van de jaren negentig, waarbij ze tijdens twee sessies zo’n veertig nummers wisten op te nemen.

    Smith had destijds een duidelijk beeld voor ogen van wat het geluid van het album moest zijn: “The overall sound was in my head from the start. We used a pretty small palette of sounds, as we did with Disintegration, but managed to create a lot of different kinds of song with it. I think Kiss Me was more of a reference than Disintegration.” Dertig jaar na dato ziet hij een andere kant van het album, die hij bijna was vergeten. “There’s a side to the album which I had kind of forgotten, a very gentle, yearning thing which is quite beautiful. Trust is one of the best things we’ve ever done I think, it’s played with great feeling, and To Wish Impossible Things is another gorgeous, melancholic piece… in fact it could well be my favourite song on the record.”

    De deluxe jubileumeditie van ‘Wish’ verschijnt in verschillende uitgaves, waaronder een CD, een 3CD en een 2LP. The Cure maakt zich ondertussen op voor een nieuwe tournee, die vanaf oktober door Europa trekt.

    https://www.youtube.com/watch?v=lVAMc6mqXPA

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleRingo Star komt opnieuw met nieuwe EP
    Next Article De Spotify Maxazine België Playlist van 29 juli 2022

    Related Posts

    Tonny Eyk overleden

    Naaz kondigt haar album release tour aan

    Dauwpop kondigt tweede lichting namen aan


    RSS Muzikantenbank
    • Genesis Tribute band The Dukes of Salmacis zoekt nieuwe toetsenist(e)
    • Zangers, zangeressen?
    • Toetsenist gezocht regio Eindhoven
    • Drummer met ervaring zoekt
    • De Ziptones zoekt een zangeres voor de achtergrond en of lead
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.