Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    zaterdag, november 22
    Trending
    • Jonathan Jeremiah perfectionistisch in Carré
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 21 november 2025
    • René Karst overleden
    • Mavis Staples – Sad and Beautiful World
    • Neil Young & The Chrome Hearts volgend jaar voor concert naar Weert
    • 10cc speelt halve top 2000 in Muziekgebouw Eindhoven
    • Best Kept Secret Festival maakt nieuwe namen bekend voor 2026-editie
    • The Waterboys featuring Steve Earle naar AFAS Live
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»BluesZine»Bluesnieuws»Barrelhouse en Nico Dijkshoorn op Bluesfestival Delft
    Nico Dijkshoorn
    Bluesnieuws

    Barrelhouse en Nico Dijkshoorn op Bluesfestival Delft

    By Norman van den Wildenberg5 januari 2020

    In het weekend van 14, 15 en 16 februari vindt de 22e editie van het Bluesfestival Delft plaats. Met ruim 75 gratis toegankelijke live-optredens in 36 lokaties is dit evenement al enige jaren het grootste indoor Bluesfestival van de Benelux. Bij de komende editie staan ook veel Specials in het programma. Twee lokaties brengen de muziekliefhebbers al op donderdag 13 februari in de stemming.

    In Filmhuis Lumen kan men terecht voor de documentaire ‘That’s The Way It Is’. Deze muziekdocumentaire volgt de voorbereiding van het legendarische concert van Elvis Presley in Las Vegas in de zomer van 1970. De film is een mooi tijdsdocument dat zowel de repetities als de uiteindelijke concertbeelden laat zien.

    Dichter-muzikant Nico Dijkshoorn verzorgt op donderdagavond in het Rietveld Theater een optreden met zijn band The Hank Five. Dijkshoorn trakteert zijn publiek op een combinatie van verhalen, gedichten en liedjes als eerbetoon aan zijn helden. Nico vertelt, zingt en maakt blues waar je vrolijk van wordt.

    Mensen die altijd al mondharmonica willen spelen, kunnen op zaterdagmiddag in het Hampshire Hotel terecht voor een mondharmonica-workshop. Liefhebbers kunnen in no time het basisprincipe leren van de harmonica. Vooraf inschrijven is belangrijk want deze workshop is al jaren zeer populair!

    Het grote succes van het gospel-concert bij de vorige twee edities krijgt dit jaar een vervolg. Op zaterdagmiddag 15 februari zijn de klanken van het Elijah Gospel en Soul Choir wederom vanaf 14.30 uur te horen in de Maria van Jessekerk. Dit Gospel-concert is gratis te bezoeken, voor de andere Specials wordt een vergoeding gevraagd.

    De gitaristen Guus en John Laporte zijn al jaren onderweg met de succesvolle band Barrelhouse. Op zondagmiddag 16 februari verzorgen zij een optreden in het Rietveld Theater. Ze vertellen over hun passie voor de blues. Een reisverslag over hun bluestocht die in Indonesië begint en nooit eindigt. Hoewel ze geen zangers zijn gaan de brothers Laporte bij hun verhalen, die ze vertellen, ook zingen. Bovendien wordt er deze middag ook aandacht besteed aan piano blues en boogie woogie.

    Zoals bij eerdere edities verwacht Delft weer een groot aantal bluesliefhebbers uit binnen- en buitenland die zich kunnen vermaken met een uitstekend programma vol met diverse stromingen uit de blues zoals bluesrock, rhythm & blues, jump & jive, rock & roll en akoestische delta-blues.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleThriller Live zet Jackson in de schijnwerpers
    Next Article Mell & Vintage Future vrijdag in De Flux in Zaandam

    Related Posts

    Jonathan Jeremiah perfectionistisch in Carré

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 21 november 2025

    Mavis Staples – Sad and Beautiful World


    RSS Muzikantenbank
    • Opzoek naar zanger/zangeres voor prive boekingen
    • Zanger gezocht voor Nederlandstalige Coverband
    • Gitarist zanger zoekt harmonika speler
    • Goed betalende gigs regio amsterdam
    • Gitarist zoekt leuke band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.