Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, november 17
    Trending
    • Calum Scott verovert de AFAS Live
    • Parels van de Popmuziek: Het Verhaal achter The Rock Steady Crew – ‘(Hey You) The Rock Steady Crew’
    • Album recensie overzicht: Celeste, Odonis Odonis en meer
    • The Waterboys in Muziekgebouw Eindhoven vol literaire rock en tijdloze klassiekers
    • Orchestra Baobab bewijst in Heerlen dat vijf decennia groove geen vervaldatum kent
    • Album recensie overzicht: FKA twigs, Cheap Trick en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist op Spotify, 14 november 2025
    • Jasmine Jethwa ontroert in een uitverkocht Café Café
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Maaike Ouboter presenteert intiem festival in Amsterdamse Bos
    Amsterdamse Bos
    Festival

    Maaike Ouboter presenteert intiem festival in Amsterdamse Bos

    By Redactie17 april 2019

    Op zondag 4 augustus is het Amsterdamse Bostheater het podium van een bijzonder en nieuw kleinschalig festival, genaamd ‘Tussen De Hoge Bomen’. Tijdens dit intieme festival zal niemand minder dan Maaike Ouboter diverse muzikale- en woordkunstenaars uitnodigen die een aandachtig luisterend oor verdienen.

    “Tussen alle fantastische festivals die Nederland rijk is zag ik nog ruimte voor een nieuw festival, waar je met aandacht kunt luisteren naar muziek en tekst,’ aldus Maaike. ‘We maken gebruik van het Amsterdamse Bostheater als podium, maar creëren ook twee nieuwe kleinere podia. Het eerste verstopt tussen de bomen, het tweede aan het water.”

    Het festival vindt plaats in en rondom het Amsterdamse Bostheater en biedt plaats aan slechts 1400 bezoekers. Tijdens dit festival treden diverse artiesten op in een intieme, uitgeklede setting. Deze week staat hij in een uitverkocht Carré, en op zaterdag 4 augustus zal niemand minder dan Danny Vera, slechts ondersteund met strijkers zijn mooiste liedjes ten gehore brengen. Ook Belgische Joost Zweegers alias Novastar, geen onbekende van het Amsterdamse Bos en het grote publiek, zal solo de rust en ruimte pakken om zijn songs te vertolken. Geike Arnaert, voorheen bekend als frontvrouw van Hooverphonic, maakt de line-up voor het hoofdpodium compleet. Ze bracht afgelopen maand prachtig nieuw eigen werk uit, vooruitlopend op een album later dit jaar. De komende maanden zullen nog meer namen voor het festival bekend worden gemaakt.

    Maaike Ouboter
    Na het overweldigende succes van ‘Dat ik je mis’ met ruim 12 miljoen Spotify-streams en 20 miljoen YouTube-views heeft Maaike Ouboter niet stil gezeten; haar debuut-album En hoe het dan ook weer dag wordt kwam op 1 binnen in de charts. Hierop volgde succesvolle club- en theatertours en een tweede album genaamd ‘Vanaf nu is het van jou’.

    Live At Amsterdamse Bos 2019
    Het Amsterdamse Bostheater is inmiddels een gevestigde naam in het concertlandschap met zijn bijzondere zomerconcerten in de open lucht. Eerder werden optredens van onder meer Band of Horses, De Dijk, Paul Carrack, Douwe Bob, Venice en Benjamin Clementine aangekondigd voor Live At Amsterdamse Bos. De kaartverkoop voor het mini festival ‘Tussen De Hoge Bomen’ start aanstaande zaterdag 20 april om 10.00 uur.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleComplete line-up en exclusives voor festival Sniester
    Next Article Sting, Anouk en The Specials delen het podium met Groningers Arjen Lubach, Alex Ploeg en Bert Visscher

    Related Posts

    Calum Scott verovert de AFAS Live

    Parels van de Popmuziek: Het Verhaal achter The Rock Steady Crew – ‘(Hey You) The Rock Steady Crew’

    Album recensie overzicht: Celeste, Odonis Odonis en meer


    RSS Muzikantenbank
    • Bassist(e), wij zoeken jou!
    • Gitarist met spoed gezocht!
    • Redikin zoekt drummer
    • Haarlemse Latin- Jazz band zoekt drummer en percussionist
    • Ik help artiesten met het ontdekken, produceren en uitbrengen van hun eigen muziek
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.