Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, oktober 9
    Trending
    • Jimmy Carr kondigt extra show aan
    • Musical over Willeke Alberti in 2027 naar de theaters
    • Luke Combs komt naar Johan Cruijff ArenA
    • Marcus King Band – Darling Blue
    • De magie van muziek in casinofilms
    • Skunk Anansie in Klokgebouw tijdens BRIDGE Guitar Festival Eindhoven
    • Vernon Reid – Hoodoo Telemetry
    • Hot Mulligan kondigt shows in Nederland en België aan
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Krezip brengt exclusieve vinyl single uit op Record Store Day
    Krezip
    Foto (c) Starsquid
    Muzieknieuws

    Krezip brengt exclusieve vinyl single uit op Record Store Day

    By Redactie8 april 2019

    Speciaal voor Record Store Day brengt Krezip een vinyl single uit met unieke versies van hun allerlaatste single ‘Lost Without You’ en hun alleroudste nummer ‘In Her Head’. Voor deze uitvoering is gebruik gemaakt van een bijzondere direct-to-disc studio techniek. De gelimiteerde vinyl single is vanaf aanstaande zaterdag 13 april verkrijgbaar via alle bij Record Store Day aangesloten platenzaken.

    Direct-to-disc
    Speciaal voor deze vinyl single is gebruik gemaakt van de direct-to-disc opnametechniek in de Artone Studio van Record Industry, de enige vinyl fabriek van Nederland. Bij deze ouderwetse techniek wordt een live sessie opname ter plekke direct op vinyl gesneden, zonder nabewerking of mixage. Het is voor het eerst dat repertoire van de band op vinyl beschikbaar is. “In de tijd dat wij muziek uitbrachten met Krezip was vinyl helemaal niet aan de orde voor een band als Krezip. Alles verscheen op CD. Nu is het 2019, zijn we weer bij elkaar en is vinyl weer alive and kicking”, aldus Jacqueline Govaert, zangeres van de band. “‘In Her Head’ namen we in 1999 op met Oscar Holleman voor onze allereerste demo-CD ‘Run Around’. Voor deze speciale Record Store Day release leek het ons mooi om naast ons allernieuwste liedje ook één van onze favoriete oudste liedjes op te nemen.”

    Record Store Day
    Tijdens Record Store Day veranderen de winkelvloeren van meer dan 100 onafhankelijke platenzaken door heel Nederland in verschillende podia met meer dan 250 optredens van ruim 100 artiesten. Bovendien verschijnen op Record Store Day zeer exclusieve releases die alléén op die dag verkrijgbaar zijn. Dit unieke evenement vindt wereldwijd plaats in meer dan 2.000 onafhankelijke platenzaken, in 23 landen verspreid over Europa, Amerika, Azië en Australië en is hiermee het grootste en tegelijk het meest intieme muziekevenement ter wereld.

    Comeback
    Krezip brak in het jaar 2000 door na een optreden op Pinkpop waarna heel Nederland en België verslingerd raakten aan de superhit ‘I Would Stay’, die in beide landen de koppositie in de hitlijsten haalde. In de jaren daarna bracht de band meerdere albums uit en scoorden ze meerdere grote hits. In 2009 besloot de band te stoppen en gingen de bandleden ieder hun eigen weg. Afgelopen januari kondigde de Nederlandse band Krezip aan eenmalig terug te keren voor een optreden op Pinkpop en drie concerten in de Ziggo Dome. Tevens brachten ze een nieuwe single uit ‘Lost Without You’, die inmiddels bovenaan de hitlijsten prijkt.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleKurt Elling naar Muziekgebouw Eindhoven
    Next Article Pump Up The 90s brengt Anita Doth en Mental Theo naar Hardenberg

    Related Posts

    Musical over Willeke Alberti in 2027 naar de theaters

    Luke Combs komt naar Johan Cruijff ArenA

    Marcus King Band – Darling Blue


    RSS Muzikantenbank
    • Opzoek naar een metalcore band
    • Gezocht blokfluitist(e) of draailierspeler/ster.
    • Polyphonics zoekt toetsenist zanger voor optredens
    • Rockband zoekt Zanger Zangeres!
    • Gezocht: een ervaren akoestisch gitarist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.