Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, november 4
    Trending
    • K3 verovert 013 Tilburg met dubbele dosis vrolijkheid
    • Zuco 103 kondigt nieuw album en clubtour 2026 aan
    • Jan Bas betovert de Macca Club met nostalgie en New Wave
    • My Baby’s zaterdagse trance in Café Café
    • Danny Vera – The Way Home
    • Henrik Freischlader trakteerde op een goede eerste november avond
    • Parels van de Popmuziek: Het Verhaal achter The Gap Band – ‘Oops Upside Your Head’
    • Album recensie overzicht: Lily Allen, Radiohead en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Bospop»Ook Sting, Living Colour en Nile Rodgers & Chic naar Bospop
    Bospop
    Bospop

    Ook Sting, Living Colour en Nile Rodgers & Chic naar Bospop

    By Norman van den Wildenberg19 december 2018

    De eerste negentien namen voor Bospop 2019 zijn een feit. Onder andere Sting, John Fogerty en Snow Patrol staan volgend jaar op het podium in Weert. Dit jaar kent Bospop niet twee maar drie festivaldagen met een volledig programma op beide podia. De 39ste editie van het festival vindt plaats op vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 juli 2019 op Evenemententerrein A2 Weert Noord.

    Ook bevestigd voor Bospop zijn: Nile Rodgers & Chic, Skunk Anansie, Kodaline, Richard Ashcroft, The Charlatans, Matt Simons, My Baby, John Butler Trio, Living Colour, The Specials, Foreigner, Level 42, Al McKay’s Earth, Wind & Fire Experience, Chris Robinson Brotherhood, Cordovas en Wille & the Bandits.

    Sting

    De muzikant die in 1977 begint als lid van The Police groeit na verloop van tijd uit tot de icoon die we kennen als Sting. Als zijn werk met The Police en zijn soloalbums bij elkaar opgeteld worden, heeft Sting bijna honderd miljoen albums verkocht tijdens zijn indrukwekkende muzikale carrière. Bij zijn My Songs-tournee zullen zijn hits en beste werk te horen zijn. Maak je borst nat voor ‘Englishman In New York’, ‘Fields Of Gold’, ‘Every Breath You Take’, ‘Roxanne’ en nog veel meer.

    John Fogerty

    De iconische John Fogerty behoeft bijna geen introductie. De zanger, gitarist en songwriter is niet weg te denken uit de Amerikaanse muziekgeschiedenis. Zijn hits ‘Fortunate Son’, ‘Proud Mary’ en ‘Bad Moon Rising’ roepen direct kleurrijke beelden op van de onstuimige zestiger en zeventiger jaren. John Fogerty is Grammy-winnaar en staat op Rolling Stone’s lijstjes van honderd beste gitaristen én beste zangers aller tijden. Zijn songs zijn verplichte kost voor zowel de doorgewinterde classic rock-kenner als een nieuwe generatie muziekliefhebbers.

    Snow Patrol

    Zorg dat je een aansteker en een doos tissues bij je hebt voor het optreden van Snow Patrol, want je zult ze nodig hebben. Als er namelijk een song synoniem is voor de term ‘aansteker-ballade’, dan is het wel het epische ‘Run’ van deze Noord-Ierse/Schotse rockband. En die tissues zijn uitermate geschikt voor het drogen van de tranen als Gary Lightbody en de zijnen het ultra-romantische ‘Chasing Cars’ ten gehore brengen. Maar ook de songs van het meest recente zevende album ‘Wildness’ zijn meer dan de moeite waard – en live is Snow Patrol op z’n allerbest.

    Op Bospop treden tientallen internationale artiesten op, verdeeld over twee podia: het hoofd- en een tentpodium. Dit jaar start Bospop al op vrijdag en kent het festival dus niet twee maar drie festivaldagen met een volledig programma op beide podia. Er is een gezellige camping met de benodigde faciliteiten, een 24-uurs tent en een sfeervolle festivalmarkt.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip woensdag 19 december: Spinvis in Paradiso
    Next Article Morcheeba komt naar Doornroosje

    Related Posts

    K3 verovert 013 Tilburg met dubbele dosis vrolijkheid

    Zuco 103 kondigt nieuw album en clubtour 2026 aan

    Jan Bas betovert de Macca Club met nostalgie en New Wave


    RSS Muzikantenbank
    • Steelyard zoekt een super creatieve gitarist en co-producer
    • Zanger en gitarist gezocht voor tributeband the Cure
    • Gezellige funk/disco bassist gezocht!
    • Wanted: Zanger of Zangeres!
    • ZSM een Toetsenist gezocht! Wie Durft?
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.