Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»HAEVN verrast Paradiso met nieuw album
    HEAVN
    Foto (c) Janne van den Vegt
    Concertverslag

    HAEVN verrast Paradiso met nieuw album

    By Eline Mahne25 februari 2018

    HAEVN, een band met een naam die bij steeds meer mensen bekend in de oren klinkt, en nu al voor de tweede keer Paradiso heeft uitverkocht, trekt steeds meer publiek. Dit bleek bij aankomst al, vrijdagavond in Paradiso. Er stond een lange rij voor de entree van de hoofdstedelijke poptempel, maar de sfeer zat er direct al in!

    Voor de mensen die nog geen beeld bij de band HAEVN hebben; Songwriter Marijn van der Meer en filmmuziekcomponist Jorrit Kleijnen zijn ooit aan elkaar gekoppeld door een reclamespotje. Nu zijn zij de twee die hét hemelse duo vormen: HAEVN. Ze worden op het podium ondersteund door meerdere getalenteerde muzikanten, waaronder Bram Dorelijers (gitarist), David Broeders (drummer) en bassist Mart Jeninga. Deze samenstelling van inspiratievolle muzikanten leidde tot een indrukwekkende show.

    Het publiek werd warmgedraaid voordat het echte werk kon beginnen. Will Knox mocht zijn passie voor muziek delen met de mensen in de zaal en hij viel meteen in de smaak bij het publiek. Met zijn akoestische gitaarspel en pure zangkwaliteit nam hij het publiek mee in zijn gecoverde nummers. Kortom, een goed voorprogramma.

    Bram Dorelijers, gitarist van HAEVN, pakte het publiek meteen na aanvang van het hoofdprogramma in met zijn gitaarkunsten. Het publiek stond echter vrij direct al een verrassing te wachten. De volle zaal kreeg namelijk ook alvast de nummers van hun nieuwe album ‘Eyes closed’ te horen, dat 25 mei 2018 pas internationaal gereleased zal worden. Het album is bijzonder divers en het publiek was erg enthousiast. De nummers verschilden van rustige muziek tot wat meer dansbare nummers. De band nam het publiek mee in de verhalen achter hun nummers en de hele zaal leefde erin mee. Wat zeker nog ter sprake moet komen, was de geweldige lichtshow. Dit schouwspel maakte het hele plaatje compleet.

    De nieuwe show van HAEVN zat goed in elkaar, de sfeer was energiek en erg gezellig. Daarbij vullen de muzikanten elkaar perfect aan waardoor alles op zijn plek viel en ze een geweldig concert neerzetten. De lichtshow was geweldig en ook het geluid was van uitstekende kwaliteit. Het publiek heeft duidelijk heel erg genoten van de inspirerende band HAEVN! In Paradiso beloofde de band hun fans muzikaal een mooie tijd tegemoet te gaan.

    Foto (c) Janne van der Vegt
    Meer foto’s in ons Facebookalbum

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleExclusief: Trevor Horn zelf over ‘Welcome to the Pleasuredome’
    Next Article Tjensmatic: krachtig, misschien nog wel krachtiger, als vanouds!

    Related Posts

    Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan

    Tyreek McDole – Open Up Your Senses

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken


    RSS Muzikantenbank
    • Gezellige gitarist gezocht
    • American Song Book
    • Toetsenist gezocht!
    • Basgitarist gezocht.
    • Drummer Gezocht!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.