Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juli 15
    Trending
    • sombr naar AFAS Live
    • Alter Bridge naar Ziggo Dome
    • Lorna Shore naar AFAS Live
    • Queens of the Stone Age naar Carré
    • Kendrick & SZA ontpoppen zich als supersterren met Grand National Tour in ArenA
    • Lollapalooza Berlin viert 10-jarig jubileum met 60.000 bezoekers per dag
    • Rinus Gerritsen: Van Golden Earring naar Supersister, de kunst van opnieuw beginnen
    • Kokoroko – Tuff Times Never Last
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Funk Party met Larry Graham & Friends
    Concertverslag

    Funk Party met Larry Graham & Friends

    By Tom Moerenhout7 juli 2015

    Op maandagavond 6 juli j.l. was het Circus Larry Graham Central Station weer eens in ons land en deed zaal Patronaat aan in Haarlem met een bijna 3 uur durend feestoptreden, met een nadruk op ‘Circus’ dat zeker niet denigrerend bedoeld is. Aangevuld met Nederlandse gasten Candy Dulfer en Jett Rebel, die allebei duidelijk lieten zien en horen dat hun roots o.a. bij Larry Graham en bij Sly & the Family Stone liggen.

    Voor degenen die dit niets zegt, Sly & the Family Stone was de band uit de jaren 60 van de vorige eeuw waar Larry en Sly Stone grote successen hadden en men het zelfs tot het Woodstock festival bracht. Graham vertelde het publiek dat ze in die tijd in erg fijne sferen verkeerden en dat hij later van anderen gehoord heeft dat het erg leuk was…… Vanzelfsprekend werd in Haarlem veel uit het werk van Larry’s Central Station gespeeld en ging het dak er af met de grote hits van Sly Stone & Co..

    Onderweg was er een wat tijdrekkend en overbodig intermezzo in de vorm van “wie wil er graag wat met Larry spelen”. Uit het publiek kwamen verschillende gegadigden waaronder die mét zangtalent, maar ook een aantal zonder enige goede muziekinstrument-beheersing, die dit zonder gène te samen met de gehele band incluis Graham lieten horen en zien. Je moet maar durven.

    Ook een tijdvuller was het vragenrondje van het publiek aan de band met betrekking tot hun invloeden. Inclusief Candy Dulfer en Jett Rebel werd het hemd van het lijf gevraagd en natuurlijk werd een paar keer de naam van de gastheer genoemd. Vanzelfsprekend werden de namen van o.a. George Clinton, James Brown en Prince genoemd, waarvan dan de nodige covers gespeeld werden. Het feest van de herkenning was groot en het publiek ging uit zijn dak.

    Gastmuzikanten Candy  en Jett mochten beiden afzonderlijk in een nummer de sterren van de hemel spelen en dat lukte hen met hun beider grote talent dan ook met gemak. Nog groter werd de funk-party toen in de toegift de nodige Family Stone hits werden uitgevoerd en het dansende publiek uit de voorste rijen zich ook op het podium mocht begeven, waarbij niemand bij “I want to take you higher“ nog stil stond. Het was een zeer geslaagde avond, waar nog veel over nagepraat zou worden.

    Foto’s (c) Tom Moerenhout

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleSheppard is klaar om een nieuw album te maken
    Next Article 9e editie Muze Misse wederom groot succes

    Related Posts

    Kendrick & SZA ontpoppen zich als supersterren met Grand National Tour in ArenA

    Lollapalooza Berlin viert 10-jarig jubileum met 60.000 bezoekers per dag

    Niet zomaar een concert: Stray Kids schrijft K-popgeschiedenis


    RSS Muzikantenbank
    • Innocence is op zoek naar een gitarist
    • SOUL SESSIONS Ltd zoekt 2e leadzangeres
    • Second The Band zoekt een nieuwe drummer!
    • Gitarist zoekt muzikanten/band met niveau en plezier – Omgeving Arnhem/Nijmegen
    • Drummer en Bassist zoeken band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.