Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    • New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam
    • Boyce Avenue zorgt voor een sfeervol optreden in Amsterdam
    • Arrested Development nog steeds pure magie
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Concertverslag»Steel Panther (TivoliVredenburg, 26-6-2014)
    Concertverslag

    Steel Panther (TivoliVredenburg, 26-6-2014)

    By Sander Rijken29 juni 2014

    Donderdagavond stond Steel Panther in de Ronda in TivoliVredenburg. Ze spelen glam metal waarbij seksueel getinte teksten en grappen niet worden geschuwd. Vrijdag werd aangekondigd dat zij in het voorprogramma staan van de najaarstour in de VS van Judas Priest. In het voorprogramma stond de Nederlandse hardrockband Vanderbuyst. Deze band bestaat uit Willem Verbuyst, Barry van Esbroek en Jochem Jonkman. Ze timmeren al geruime tijd aan de weg, vanavond lieten ze zien behoorlijk gegroeid te zijn sinds ze hun albumrelease vierden even verderop in de Ekko.

    Ze weten het publiek redelijk op te warmen voor de hoofdact van vanavond, een knappe prestatie gezien de muzikale verschillen met Steel Panther waarbij toch een behoorlijke hoeveelheid humor komt kijken. Voorafgaand aan het concert staan al veel apart uitgedoste mensen te wachten tot de deuren opengaan, schaars geklede dames, heren met pruiken en leggings. Dan gaat het licht uit, wordt ‘The Number of the Beast’ gespeeld, en dan komen de heren een voor een het podium op. De band trapt af met ‘Pussy Whipped’.

    Bassist Lexxi Foxx heeft weer zijn eigen make-up hoek en bus met haarlak meegenomen om gedurende de show meerdere keren zijn haar en make-up bij te werken. Tijdens de nummers speelt hij met een windmachine op zijn haar gericht, en met een constante duckface.

    Behalve een show gevuld met platte humor en seksueel getinte grappen speelt de band een ontzettend strakke set en laat nergens steekjes vallen. Er zit ook voldoende snelheid in de show, ondanks dat de gesprekken en grappen tussen de nummers door soms minutenlang duren. De gitaarsolo van Satchel is redelijk indrukwekkend, en ook de vocalen van Michael Star zijn prima. De grappen tussen de nummers door zijn soms wel erg duidelijk ingestudeerd, maar dat deert het publiek niets. Gitarist Satchel maakt ook grapjes in het “Nederlands”; waarbij hij er direct al geen geheim van maakt dat alle zinnetjes die hij opnoemt opgelezen worden van zijn hand.

    Na de gitaarsolo roept Michael Star een dame het podium op die hij heeft zien flashen. Met haar worden wat grapjes uitgehaald, onder andere bij de inzet van ‘Stripper Girl’, en ook wordt zij geacht het flashen op het podium nogmaals te herhalen. Hierna worden steeds meer meiden toegevoegd, waardoor uiteindelijk ongeveer 20 meiden op het podium staan te dansen. De band maakt de verwachtingen qua humor en show zeker waar, maar ook muzikaal was het een erg fijne avond. Iedereen heeft genoten van de show, en ook na afloop was iedereen vol lof.

    Steel Panther
    Foto (c) Sander Rijken

    Foto’s (c) Sander Rijken

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleStand-up comedian Jim Breuer exclusief naar 013
    Next Article 29 juni, de verjaardag van Ian Paice (Deep Purple)

    Related Posts

    RetRock liet Waalwijk dansen en rocken

    Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim

    New Model Army zet Muziekgieterij in vuur en vlam


    RSS Muzikantenbank
    • Gezellige gitarist gezocht
    • American Song Book
    • Toetsenist gezocht!
    • Basgitarist gezocht.
    • Drummer Gezocht!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.