Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    maandag, augustus 18
    Trending
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Cutting Crew – ‘(I Just) Died In Your Arms’
    • Album recensie overzicht: Alison Goldfrapp, Bruce Liu en meer
    • Eminem brengt muziekdocumentaire en officiële soundtrack ‘STANS’ uit
    • Frenna keert terug naar Ziggo Dome
    • Album recensie overzicht: The Black Keys, Baest en meer
    • De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist van 15 Augustus 2025
    • Wild Romance – Too Much is Never Enough
    • Blaudzun pakt Slottuin in Zeist volledig in
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Hardwell, Steve Aoki, en Martin Garrix op Mysteryland
    Muzieknieuws

    Hardwell, Steve Aoki, en Martin Garrix op Mysteryland

    By Sandro Takke31 maart 2014

    Vandaag presenteert Mysteryland, het langstlopende festival ter wereld, het eerste deel van het programma, met een diversiteit aan muziek, kunst, acts, food, decor en theater en een mix van grote dj-namen en underground artiesten. Publiekstrekkers zijn onder meer Hardwell, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Loco Dice, Chris Liebing, ISH & Dadara en Kate Raudenbush. Mysteryland vindt plaats op 23 augustus, op het voormalig Floriadeterrein in Hoofddorp. De kaartverkoop start op zaterdag 5 april om 10.00 uur op www.mysteryland.nl.

    Nummer 1 dj Hardwell exclusief op Mysteryland
    Hardwell, ’s werelds nummer 1 dj, staat dit jaar exclusief op Mysteryland en sluit het festival af. Steve Aoki mag dit jaar niet ontbreken, vanwege zijn legendarische afsluiting tijdens de afgelopen editie. Ook de komst van Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Nervo, Sander van Doorn en Sunnery James & Ryan Marciano is bevestigd. Drie podia zijn ingevuld met een ruim aanbod aan techno, techhouse en deephouse. Denk hierbij aan namen als Loco Dice, Chris Liebing, Joris Voorn, Art Department en Ben Sims.

    Traffassi in tropische sferen
    Yellow Claw is onmisbaar geworden nadat de dj’s vorig jaar met Frans Bauer de Heineken Starclub afbraken. Voor degenen die nog heftiger willen knallen staan dubstepbaas Rusko en hardstyle heroes Frontliner en Noisecontrollers bij Q-dance op het programma. Trafassi zorgt voor een verfrissende touch en speelt het publiek toe vanaf een tropisch ananaseiland en The Flexican & Sef brengen de fans beats met een vleugje hiphop.

    Creatieve line-up diverser dan ooit
    Bizarre acts, surrealistisch verlichte bomen, obscure figuren, verdwaalroutes, straattheater en toonaangevende kunstenaars. Ook dit jaar kan de Mysteryland bezoeker weer volop op avontuur. De Kunstroute wordt dit jaar uitgebreid en wegens succes brengt The Healing Garden festivalgangers opnieuw in hogere sferen. Owari No Nai is een Japanse area vol losgeslagen geisha’s en een aanbod aan vuigheid van hier tot Tokio. De internationaal bekende kunstenaars ISH en Dadara zijn gestrikt voor een interessante samenwerking en lichtkunstenaar Joris Strijbos experimenteert met de nieuwste technieken. Powerchick Kate Raudenbush, bekend van haar indrukwekkende installaties op Burning Man, creëert dit jaar speciaal voor Mysteryland een kunstwerk. Dj, kunstenaar, aanwijsstokjesexpert en levend kunstwerk Steven de Peven heeft zijn eigen terrein gekregen om helemaal op los te gaan. Verder is er een Boomfanfare, een Bollywoodbar met swingende afrodisco, een Crooning Jazzclub.

    Lekker eten tussen het dansen door
    Mysteryland vindt het belangrijk dat zijn feestende bezoekers goed te eten en te drinken krijgen. Daarom is er op Mysteryland een ruim aanbod aan biologisch, lokaal, fair trade, vegetarisch, veganistisch, gluten- en lactosevrij voedsel. Natuurlijk kan de festivalganger ook gewoon een broodje kroket of een bordje parelgortrisotto halen, maar het is natuurlijk veel leuker om op het plastic terras van de Magnetronbar alles behalve een magnetronmaaltijd te eten of een speciaalbiertje te drinken in de Biertuin. Verder kunnen bezoekers op Healthy Food Camp met de voedingsconsultent van Adams Appels of eten in een echt restaurant bij winnend kookboekschrijver, Volkskrant columnist, TEDx talker, programmamaker en eerlijkste chef ooit Jonathan Karpathios. Over gezond eten valt dus ook nog genoeg te leren op Mysteryland.

    Overige namen worden eind april bekend gemaakt.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleArmin van Buuren’s A State Of Trance 2014 domineert wereldwijde hitlijsten
    Next Article DVD ‘The Pink Floyd & Syd Barrett Story’ binnenkort in de winkels

    Related Posts

    Eminem brengt muziekdocumentaire en officiële soundtrack ‘STANS’ uit

    Frenna keert terug naar Ziggo Dome

    De wekelijkse New Music Friday Maxazine Playlist van 15 Augustus 2025


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer zoekt muzikanten
    • Saxofoonorkest zoekt tenor-en alt saxofoonist(e)
    • Saxofonist zoekt pianist of gitarist
    • Gitarist zoekt leuke band
    • Symfonie Orkest zoekt (vaste) slagwerkers en harpist(e)!!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.