Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, december 23
    Trending
    • The Bullfight – 81 Bedford St.
    • Chris Rea overleden
    • James TW: van one-hitwonder naar wereldwonder?
    • LeNoise brengt Neil Young tot leven in CC Hasselt
    • Kyo – ULTRAVIOLENT
    • Parels van de Popmuziek: Het verhaal achter Soul II Soul – ‘Back to life’
    • Album recensie overzicht: Nicki Minaj, SZA en meer
    • DeWolff eindigt jaar met hoogmis in TivoliVredenburg
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Artiesten»Tour H en Barbieri afgelast
    Artiesten

    Tour H en Barbieri afgelast

    By Rinco Ennema10 juli 2013

    De geplande tournee van Steve Hogarth (Marillion) en Richard Barbieri (Porcupine Tree) is afgelast. Vanwege tegenvallende kaartverkoop kan de tour met dezelfde naam als de cd die ze samen uitbrachten ‘Not The Weapon But The Hand’ geen doorgang vinden. O.a. Paradiso Amsterdam kan daardoor het affiche voor maandag 9 september verscheuren. Op de site van Steve Hogarth staat het onderstaande bericht:

    “Met grote spijt moeten we bekendmaken dat de geplande shows in augustus en september niet doorgaan. We hebben hard gewerkt en een strakke planning gemaakt om van deze tour een memorabel evenement te maken. We hebben een groep van getalenteerde muzikanten bijeen gekregen om hieraan een bijdrage te leveren, en het was de bedoeling om o.a. nummers uit ons beider carriëres te spelen. Jammer genoeg hebben we ook in de muziekindustrie te maken met zware economische tijden en dat heeft geleid tot tegenvallende kaartverkoop. We kunnen simpelweg niet gaan touren omdat er geen grote maatschappij achter dit project zit, alle kosten dragen we zelf en we kúnnen en wíllen niets inleveren qua optreden, beleving, of de kwaliteit van de band. Er zit dus niets anders op dan de shows af te zeggen.


    We zijn iedereen die wél kaarten heeft gekocht erg dankbaar voor hun support, wij zullen alles doen wat we kunnen om te zorgen dat iedereen z’n geld terugkrijgt. We waarderen het feit dat er ook mensen zijn die zelfs al een reis hebben gepland inclusief hotel en vlucht om ons te kunnen zien optreden. Het spijt ons oprecht om juist die mensen te moeten teleurstellen.
    We hopen dat we in de toekomst nog eens een poging kunnen doen om dit project alsnog uit te voeren, als en wanneer onze agenda’s met respectievelijk Marillion en Porcupine Tree dat toelaten, want we waren zelf erg enthousiast over de plannen en zijn net als de fans erg teleurgesteld…”

    Steve Hogarth en Richard Barbieri.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleWederom samenwerking Daft Punk en Nile Rodgers
    Next Article Roots In The Park (Julianapark – Utrecht, 06-07-2013)

    Related Posts

    Chris Rea overleden

    Originele gitarist Jethro Tull, Mick Abrahams overleden

    Hello Festival 2026 maakt line-up bekend


    RSS Muzikantenbank
    • Drummer gezocht voor MeatLoaf tribute band
    • Gezocht zangeres (amateur, 50+)...
    • Gezocht: HOGE TENOR voor Supertramp project.
    • Drummer gezocht…..
    • Toetsenist zoekt band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.