Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    donderdag, september 18
    Trending
    • Young Gun Silver Fox brengt zomerse sfeer bij herfstachtig weer in Utrecht
    • Damiano David sterk zonder Måneskin in AFAS Live
    • The Big Ol’ Nasty Getdown – Volume 3
    • Sam Vloemans – Bord du Nord II
    • Videoprimeur: shitfruit – Aisla
    • Win kaarten voor Leah Rye in Nieuwe Nor
    • The Kooks naar AFAS Live
    • Florent Pagny – Grandeur Nature
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»CD Recensie»Hunting The Robot – Our Ocean Is Illuminated
    CD Recensie

    Hunting The Robot – Our Ocean Is Illuminated

    By Redactie8 februari 2011

    En jawel, ook nu hebben we weer te maken met een lokale band. Alhoewel, zo lokaal zijn ze inmiddels niet meer. Ze hebben samengespeeld met onder andere ‘Go Back To The Zoo’ en ‘Infadels’ en hebben nu hun eigen voorprogramma. Na een jaar of twee als band bij elkaar te zijn, vonden ze het tijd worden voor een EP: ‘Our Ocean Is Illuminated’. Dames en heren, hier komt u niet meer onderuit.

    De EP telt vier nummers, plus een bonustrack. Een heuse remix van de single, door Dr. Jacoby. Maar, het draait natuurlijk om de originele tracks! Het zijn ‘maar’ vier nummers en dat verlangt na de eerste tonen al naar meer!

    De single ‘Carnival’ bestaat uit een mix van de Editors, Interpol en hier daar een vleugje Muse (vooral op het einde). Een langzame opbouw, naar de elektronische cilmax. Heerlijk liggend in het gehoor, produceren de vier mannen (met een gemiddelde leeftijd van 16 jaar) een prachtnummer waar de nodige rust in zit. Rust die langzaamaan uitmondt in een beat waar je niet meer omheen kunt. Een prachteinde, waarvan ik meer zou willen horen!

    De heren krijgen het bij elk nummer voor elkaar, om de tijd te doen vergeten. Elke track duurt in gedachten een minuut of tien, maar terug in de realiteit merk je op dat de teller pas op de drie minuten staat. Een compliment plaatsen is hier dan ook zeer gepast, aangezien de muziek aanstekelijk en ontspannend werkt. Vooral als je bedenkt dat deze band pas net begint met hun eigen weg te timmeren (of leggen, wat u wilt) die waarschijnlijk naar Rome gaat leiden. Gelukkig ligt Rome ver weg, dus kunnen we nog veel meer verwachten van deze veelbelovende band!

    Overigens hebben de bandleden ook al wat wedstrijden op hun naam staan, waaronder de ‘Popsport 2008-2009’ en de ‘High School Music Competition 2010’. En alsof dat nog niet genoeg is zijn de heren naar IJsland gevlogen voor een concert én staan ze vanavond in De Wereld Draait Door!

    De band wil graag dat zoveel mogelijk mensen hun muziek horen, dus is de volledige EP GRATIS te downloaden via www.huntingtherobot.com!

    Hunting The Robot is een perfect voorbeeld van een lokale band, groeiend naar nationaal niveau. En dan te bedenken dat de drummer pas 14 jaar is! (8/10)(www.huntingtherobot.com)

    {slide=Hunting The Robot – Carnival}http://www.youtube.com/watch?v=FAJMARdF9XM{/slide}

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleHow to Dress Well – Lover’s Start
    Next Article Gratis download nieuwe single The Strokes

    Related Posts

    The Big Ol’ Nasty Getdown – Volume 3

    Sam Vloemans – Bord du Nord II

    Florent Pagny – Grandeur Nature


    RSS Muzikantenbank
    • Duo of band Nederlands en/of Duitstalig
    • Don't be stupid
    • Bassist zoekt hard/ prog rock band
    • Ervaren drummer gezocht voor pop/rock cover band
    • Band zoekt arrogante lead gitarist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.