Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, november 3
    Trending
    • Cult of Luna – In the Shadow of Your Shadow
    • The Teskey Brothers terug naar de Ziggo Dome
    • Little Angels – Big Bad & Back
    • Teenage Fanclub bewijst in Tolhuistuin dat de melancholische gitaarpop nog altijd springlevend is
    • Europese tour Deep Purple uitgesteld
    • Django Django – Doveland
    • Scorpions naar Ahoy
    • Franky Rizardo keert terug naar Ziggo Dome met eigen More To Life-show
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Five Finger Death Punch naar AFAS Live
    Muzieknieuws

    Five Finger Death Punch naar AFAS Live

    By Redactie Maxazine6 mei 2026

    Multi-platina hardrockgigant Five Finger Death Punch heeft vandaag het Britse en Europese deel van hun 20-jarig jubileum-wereldtournee aangekondigd, gepland voor begin 2027. Met speciale gast Lamb of God brengt deze tour twee van de grootste namen uit hardrock en metal samen. De line-up wordt aangevuld door het Schotse Bleed From Within, wat zorgt voor een van de sterkste heavy tourpackages van het jaar. Five Finger Death Punch komt op 7 februari volgend jaar naar AFAS Live.

    De 20th Anniversary World Tour is zowel een viering als een statement: een eerbetoon aan de reis van Five Finger Death Punch sinds de oprichting in 2005 en het debuutalbum ‘The Way Of The Fist’ in 2007, tot aan hun status als wereldwijde arenaheadliners. De tour door het Verenigd Koninkrijk en Europa gaat van start in Manchester op zaterdag 16 januari 2027 en voert de band langs 21 steden, met als afsluiting Helsinki op 22 februari 2027. Het tiende studioalbum van Five Finger Death Punch wordt later dit jaar verwacht, terwijl de eerste nieuwe single al deze maand zal verschijnen. Tijdens de jubileumtour zal nieuw materiaal worden gespeeld, naast de klassiekers en nummer 1-hits die de afgelopen twee decennia hebben bepaald.

    De meest recente albums van de band, ‘Best Of – Volume 1’ en ‘Best Of – Volume 2’, bevatten nieuw opgenomen versies van de grootste hits van Five Finger Death Punch, waaronder de nummer 1-single ‘I Refuse’ feat. Maria Brink (Vol. 1) en ‘The End’ feat. BABYMETAL (Vol. 2). ‘The End’ bereikte de eerste plaats in de Japanse iTunes Metal Chart en schreef in de Verenigde Staten geschiedenis als het eerste nummer met Japanse teksten dat de Rock Radio-hitlijsten haalde en uiteindelijk op nummer 1 eindigde. Beide albums ontstonden als reactie op de verkoop van de originele masters van de band, een beslissing die werd genomen zonder hun medeweten of de kans om deze terug te kopen.

    Speciale guest Lamb of God behoort al meer dan twintig jaar tot de meest invloedrijke en gerespecteerde bands binnen de heavy muziek. Met meerdere Grammy-nominaties en een wereldwijd loyale fanbase blijven zij de standaard zetten voor moderne metal. Hun nieuwe album ‘Into Oblivion’ is nu uit. Bleed From Within heeft zich vanuit de Britse metalscene ontwikkeld tot een van de spannendste liveacts van het genre. Met hun combinatie van verpletterende riffs en arenawaardige hooks hebben zij zich stevig gevestigd als een opkomende kracht binnen de moderne metal.

    Five Finger Death Punch is een multi-platina hardrockband uit Las Vegas en behoort al twee decennia tot de grootste namen binnen het genre, met meer dan 15 miljard streams wereldwijd, 13 opeenvolgende nummer 1-hits in de Billboard Mainstream Rock Airplay-chart en meerdere goud- en platina-albums. Bekend om hun energieke liveshows, krachtige songs en trouwe wereldwijde fanbase, blijft de band wereldwijd arena’s uitverkopen en een dominante kracht binnen de hardrock- en metalscene.

    Lamb of God bestaat uit Randy Blythe (zang), John Campbell (bas), Mark Morton (gitaar), Willie Adler (gitaar) en Art Cruz (drums). De band werd opgericht in 1994 en heeft sindsdien negen veelgeprezen albums uitgebracht, vijf Grammy-nominaties ontvangen, meer dan drie miljoen albums verkocht en wereldwijd arena’s uitverkocht. Hun meest recente release, ‘Into Oblivion’, markeert hun tiende studioalbum en viert meer dan 25 jaar bandgeschiedenis.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleMichael Jackson – Michael: Songs from the Motion Picture
    Next Article North Sea Jazz 2026 presenteert volledig programma

    Related Posts

    The Teskey Brothers terug naar de Ziggo Dome

    Europese tour Deep Purple uitgesteld

    Scorpions naar Ahoy

    Franky Rizardo keert terug naar Ziggo Dome met eigen More To Life-show

    Nickelback met nieuw album naar Ziggo Dome

    Noah Kahan geeft openluchtconcert in Groningen


    RSS feed: Muzikantenbank Muzikantenbank
    • Beginnende drummer zoekt band
    • Bassist met eigen gear zoekt Rock, Punk of Metal band!
    • Rockband zoekt bassist
    • Coverband NoSense zoekt Toetsenist(e)
    • Gezocht: beginnende gitarist(en) om samen te oefenen en liedjes te schrijven!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.