Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    vrijdag, juni 27
    Trending
    • Yaya Bey – do it afraid
    • Concert at Sea opent in stijl
    • One Hit, Global Fame: 6 liedjes die van lokale artiesten wereldwijde fenomenen maakten
    • De Evolutie van Filmsoundtracks: Van Orkesten tot Synthwave
    • En Vogue straalt in de Effenaar
    • GoGo Penguin – Necessary Fictions
    • Santana in de Ziggo Dome: aaneenschakeling van hits en classics
    • Bryan Adams toont zijn klasse in Tilburg
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Festival»Concert at sea»Concert at Sea opent in stijl
    Foto (c) Maysha Smeets
    Concert at sea

    Concert at Sea opent in stijl

    By Maysha Smeets27 juni 2025

    Concert at Sea bracht ook dit jaar weer een unieke festivalbeleving naar de Zeeuwse kust. Met het strand als decor en de zee als achtergrond, creëerde het festival een magische setting waar muziek en natuur samenkwamen. Van intieme optredens op kleinere podia tot massale shows die duizenden festivalgangers op de been brachten, deze eerste dag beloofde veel goeds voor het hele weekend.

    Een prachtige eerste dag begon goed met de Cover At Sea-band. De herkenbare nummers in combinatie met gastartiesten als Rolf Sanchez en Gavin James vielen goed in de smaak bij het publiek. Velen, voornamelijk jongeren, bleven hangen bij het Zeeland-podium voor Roxy Dekker. Een ander deel verkaste naar het Umoja-podium, waar Jaap Reesema een geweldige show weggaf.

    Je zou verwachten dat er alleen maar jongeren bij Roxy Dekker zouden staan, maar het publiek was erg gemengd, zowel jong als oud gingen los op ‘Casual’ of ‘Anne-Fleur Vakantie’. Dit zette meteen de toon voor de sfeer van deze dag: het gemixte publiek genoot enorm van de muziek en het samen zijn op zo’n prachtige plek als dit festivalterrein.

    Racoon was een soort magneet voor vrijwel elke festivalbezoeker. Voor hen was dit overigens een thuiswedstrijd, aangezien de band uit Zeeland komt. Met wat ogenschijnlijke Zeeuwse humor en nummers als ‘Oceaan’ en ‘No Mercy’ namen ze het publiek helemaal mee in hun fantastische performance.

    Bente was na Racoon aan de beurt op het Umoja-podium. Dit was overigens een kleiner podium, waarbij de artiest ook de mogelijkheid had om iets meer interactie met het publiek te hebben. Dit maakte de sfeer weer anders dan op het Zeeland-podium. Bente maakte een indrukwekkende entree en stond vol energie en enthousiasme op het podium.

    Acda en de Munnik trokken, evenals Racoon, een mega publiek. Veel mensen vonden het ook tijd voor een lekkere snack, wat ervoor zorgde dat er niet alleen een zee aan mensen voor het podium stond, maar ook verderop mensen zaten te genieten van de nummers van het duo. Het weer was inmiddels wat opgehelderd en je zult het niet geloven, maar op een gegeven moment regende het zelfs zonnestralen.

    Door de energieke nummers van Kumbia Boruka konden weinig mensen stil blijven staan. Het optreden was, evenals de nummers, hartstikke energiek, wat het publiek écht in de juiste sfeer bracht.

    Faithless verzorgde een indrukwekkende show waarbij het gemixte publiek helemaal losging. Hetzelfde gold voor DJ La Fuente, de eindshow van de dag. De uptempo energie in de nummers van de DJ kwam overeen met zijn show. Een energieke man die het publiek zonder moeite meenam in de muziek. Een knallende afsluiter, dat kan wel gezegd worden.

    Foto’s (c) Maysha Smeets

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleOne Hit, Global Fame: 6 liedjes die van lokale artiesten wereldwijde fenomenen maakten
    Next Article Yaya Bey – do it afraid

    Related Posts

    Yaya Bey – do it afraid

    En Vogue straalt in de Effenaar

    GoGo Penguin – Necessary Fictions


    RSS Muzikantenbank
    • Gitarist (32) zoekt coverband! (Tilburg)
    • Power drummer gezocht
    • Lage tonen in de aanbieding.
    • Nieuwe facebook groep bands en muzikanten zoeken voor eigen werk
    • Drummer zoekt Band (indie, alternative, post-punk...)
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.