Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    dinsdag, juni 17
    Trending
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    • RetRock liet Waalwijk dansen en rocken
    • Bezoekers genieten met volle teugen van Jazz Middelheim
    • Album recensie overzicht: Slick Rick, Murder by Death en meer
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Gelderland»Gelderland Nieuws»Toto en Christopher Cross bundelen krachten voor Europese tournee in 2025
    Foto : Eus Driessen
    Gelderland Nieuws

    Toto en Christopher Cross bundelen krachten voor Europese tournee in 2025

    By Jan Vranken10 september 2024

    De legendarische Amerikaanse rockband Toto en Grammy-winnaar Christopher Cross hebben aangekondigd dat ze hun succesvolle Noord-Amerikaanse tournee zullen voortzetten met een uitgebreide Europese tour in 2025. Deze ‘double bill’ belooft een muzikale reis te worden door enkele van de meest iconische hits uit de jaren ’80.

    Toto, opgericht in 1977 in Los Angeles, heeft een indrukwekkende carrière achter de rug met wereldwijde hits als ‘Africa’, ‘Rosanna’ en ‘Hold the Line’. De band, bekend om hun unieke mix van rock, pop en progressieve elementen, heeft door de jaren heen meer dan 40 miljoen albums verkocht en zes Grammy Awards in de wacht gesleept.

    Christopher Cross, die in Nederland vooral bekendheid geniet dankzij zijn hit ‘Sailing’, brak in 1980 door met zijn debuutalbum. Hij schreef geschiedenis door als eerste artiest in één jaar tijd alle vier de algemene Grammy-categorieën te winnen, waaronder Album of the Year en Best New Artist.

    De tournee, die momenteel door de Verenigde Staten trekt, heeft al lovende kritieken ontvangen. Muziekcritici prijzen de synergie tussen de twee acts en de manier waarop ze elkaars repertoire aanvullen. Fans kunnen rekenen op een avond vol nostalgie, vakmanschap en muzikale virtuositeit.

    Voor de Europese etappe van de tour zijn tot nu toe optredens bevestigd in het Verenigd Koninkrijk, België, Frankrijk, Nederland, Luxemburg, Zwitserland, Denemarken, Noorwegen, Zweden en Finland. De tour doet op 7 februari 2025 Brussel aan, om vervolgens op 8 februari in Arnhem te spelen. Dit biedt fans in de Benelux twee kansen om deze unieke muzikale samenwerking te ervaren.

    Steve Lukather, gitarist en medeoprichter van Toto, uitte zijn enthousiasme over de aanstaande Europese tournee: “We hebben altijd een speciale band gehad met ons Europese publiek. Het voelt als thuiskomen. En om dit avontuur te delen met een getalenteerde artiest als Christopher Cross maakt het extra bijzonder.”

    Cross, op zijn beurt, voegde toe: “De chemie die we hebben gevonden tijdens onze Amerikaanse shows is buitengewoon. Ik kijk ernaar uit om deze energie mee te nemen naar Europa en onze muziek te delen met fans aan de andere kant van de Atlantische Oceaan.”

    Deze tournee markeert een belangrijk moment voor beide acts. Voor Toto is het opnieuw een bevestiging van hun blijvende relevantie en aantrekkingskracht, zelfs na meer dan vier decennia in de muziekindustrie. Voor Cross biedt het een kans om zijn rijke muzikale erfgoed te vieren en mogelijk een nieuwe generatie luisteraars te bereiken.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleAlec Benjamin naar AFAS Live
    Next Article Paul Carrack met vijf shows naar Nederland

    Related Posts

    Franz Ferdinand naar 013

    Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live

    Bryyo – Presence


    RSS Muzikantenbank
    • Hard Bet band zoekt een bassist
    • Zangeres
    • Drummer opzoek naar een band in apeldoorn
    • Gitarist zoekt band
    • Toetsenist cq accordeonist
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.