Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, juni 18
    Trending
    • Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop
    • HAEVN met extra show naar AFAS Live
    • Michael Riesenbeck – Courage
    • Franz Ferdinand naar 013
    • Win kaarten voor Arch Enemy in AFAS Live
    • Bryyo – Presence
    • Helloween kondigt nieuw album ‘Giants & Monsters’ aan
    • Tyreek McDole – Open Up Your Senses
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Jaaroverzicht 2017: Juli
    Jaaroverzicht
    Muzieknieuws

    Jaaroverzicht 2017: Juli

    By Norman van den Wildenberg26 december 2017

    2017 is weer vrijwel voorbij, vandaar dat Maxazine deze kerst traditiegetrouw komt met een muzikaal jaaroverzicht. In het kort gaan we door het hele jaar heen. Dit uur blikken we terug op juli.

    In juli kwam het slechte nieuws: Festival deBeschaving stopt. Eerder maakte de organisatie al bekend dat er dit jaar geen editie kwam. Maar in juli werd ook Stichting deBeschaving door de rechtbank Midden-Nederland in staat van faillissement gesteld. Het festival vond jaarlijks plaats in de Botanische Tuinen op het Science Park Utrecht/De Uithof. Op de laatste editie (2016) waren er optredens van o.a. Jett Rebel, My Baby, Dotan en Skip&Die.

    Beter nieuws kwam uit Rotterdam, waar bij de opening van het North Sea Jazz Festival een nieuwe overeenkomst werd getekend waarmee de samenwerking tussen het festival en de stad Rotterdam verlengd werd. Het festival blijft tenminste tot en met 2022 in Rotterdam plaatsvinden. Begin juli beleefde het festival alweer zijn twaalfde editie in Rotterdam Ahoy, de 42e in totaal.

    Het festivalseizoen was in juli in volle gang. De Zwarte Cross trok dit jaar zelfs meer dan 220.000 bezoekers! Op het festival optredens van onder anderen Dilana Smith, Guus Meeuwis, The Grand East, Vintage Trouble, Bökkers, Racoon, Chef’Special, Golden Earring, Undeclinable Ambuscade, Dan Baird en natuurlijk Jovink en de Voederbietels.

    Er waren ook losse concerten in juli. De meest indrukwekkende concerten van juli waren de twee concerten van U2 in Amsterdam. Eigenlijk was het plan van de Ierse band om dit jaar het langverwachte album ‘Songs of Experience’ uit te brengen en daar een tournee aan vast te koppelen. Het album lag volgens gitarist The Edge al klaar, maar de Amerikaanse verkiezingsuitslag veranderde alles aan dat plan. Het album kwam later uit en het concert in de Amsterdam Arena werd grotendeels een ‘greatest hits’ show. U2 is echter live nog altijd een belevenis.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleConcerttip dinsdag 26 december: Jaya The Cat in Poppodium Volt
    Next Article Jaaroverzicht 2017: Augustus

    Related Posts

    Last minute aankondiging Tom Odell op Pinkpop

    HAEVN met extra show naar AFAS Live

    Michael Riesenbeck – Courage


    RSS Muzikantenbank
    • Bossa Nova band oprichten?
    • The Cooking Crayfish zoeken een nieuwe zanger of zangeres
    • Prince tribute band zoekt toetsenist
    • Accordeonist 60 + zoekt muzikanten
    • Drummer zoekt Rock'n roll - oldie band
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.