Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, november 26
    Trending
    • James Arthur betovert Ziggo Dome met intieme interactie en hits
    • Zootropolis 2 (2025)
    • Machine Head naar 013 Tilburg voor exclusieve show
    • Emmylou Harris neemt afscheid van Nederland
    • Zach Bryan naar Philips Stadion Eindhoven
    • Matt Simons brengt warmte en thuisgevoel naar Groningen
    • Back to the Future een must see musical voor de fans
    • Amadou & Mariam – L’amour à la Folie
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Noord Holland»Noord Holland Nieuws»Secret Rendezvous presenteert nieuw album op 28 september
    Secret Rendezvous
    Foto (c) Micha Posthumus
    Noord Holland Nieuws

    Secret Rendezvous presenteert nieuw album op 28 september

    By Norman van den Wildenberg18 september 2017

    Op 22 september 2017 verschijnt het nieuwe album ‘For Real.’ van Secret Rendezvous. Deze Indie R&B groep trok eerder al internationaal de aandacht, van onder meer Coldplay en Pharrell Williams. De band presenteert het nieuwe album op donderdag 28 september om 20:00 uur in DOKA in Amsterdam.

    Zo’n vier jaar lang schreef de harde kern van Secret Rendezvous, Sietske en Remi, liedjes voor dit album. De uiteindelijke keuze bij de samenstelling van het album viel op die tracks, die over de cyclus van het leven en de liefde gaan. De ups en downs. In het begin vastberaden vol zelfvertrouwen, daarna momenten van twijfel en verdriet om uiteindelijk weer verliefd te worden op het leven.

    Het meest persoonlijke nummer is ‘Do U Remember’, dat Sietske schreef over haar broer. “Mijn broer kreeg op z’n 27e plotseling een beroerte en raakte verlamd waarna mijn ouders voor hem thuis zijn gaan zorgen. Het had een enorme impact op het leven van mij en mijn familie en ik had veel moeite om erover te praten. Langzaam tijdens het schrijven van dit album begon ik me beter te voelen en kreeg ik meer inspiratie. Ik had behoefte om een luchtig album te maken, maar toen we uiteindelijk met de samenstelling aan de slag gingen voelde het toch niet compleet. Alsof ik niet helemaal eerlijk was. Ik wist dat ik ook een nummer over mijn broer op dit album wilde. ‘Do U Remember’ gaat over hem.”

    Muzikaal liet de band zich met name inspireren door de muziek uit de jaren 80 en 90; de elektronische funk van Prince en Janet Jackson, de synthpop van Madonna, de 90’s R&B van Aaliyah, maar ook de hedendaagse indiegitaren van The Weeknd. Secret Rendezvous noemt het zelf Indie R&B. Dat slaat niet alleen op de muziekstijl, maar ook op de aanpak. Ze schrijven, produceren en mixen alles zelf en ook voor de videoclips maken ze zelf de scripts en doen ze zelf de montage.

    ‘For Real.’ is het tweede full album van Secret Rendezvous. Het eerste album ‘Paint The Town Red’ verscheen in 2011, waarna Sietske en Remi nog twee EP’s uitbrachten. Ook over de landsgrens werd de muziek van Secret Rendezvous opgepikt. Zo verkoos Coldplay het nummer ‘Secret Rendezvous’ als ‘song of the day’ op hun Hypnofeed, speelden ze in La Bellevilloise Parijs, het Soundcity Festival in Liverpool en draaide niemand minder dan Pharrell Williams de track ‘Better Than She Can’ in zijn radioshow op Beats 1.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleTilburgse Monopoly Movement dropt ‘Badman Swing’ video
    Next Article Imagine Dragons met Evolve World Tour naar Ziggo Dome

    Related Posts

    Emmylou Harris neemt afscheid van Nederland

    Guns N’ Roses naar Ziggo Dome

    Helene Fischer komt naar de Johan Cruijff ArenA


    RSS Muzikantenbank
    • Hippie Tunes 60/70ties band zoekt zangeres.
    • Paper Cowboys zoekt Hammond - Wurlitzer Toetsenist
    • Doorstartende Streetpunk/Rock & Roll band zoek drummer
    • Gitarist zanger zoekt harmonika speler
    • Gitarist zoekt band in omgeving Den Haag
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.