Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, november 5
    Trending
    • 3 Stappen om onafhankelijk te blijven van het overbelaste net (advertentie)
    • Pavements (2025)
    • Bob Dylan minder breekbaar dan voorheen in Afas Live
    • Sziget Festival Keert Terug naar de Roots
    • RÜFÜS DU SOL met extra show naar Ziggo Dome
    • James Taylor naar AFAS Live
    • Alweer alle løf voor BLØF in de Muziekgieterij in Maastricht
    • SilverfoxxETO – DROIDS
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Maxazine Tipt»Concerttip woensdag 21 september: Latin Quarter in P60
    latin quarter
    Maxazine Tipt

    Concerttip woensdag 21 september: Latin Quarter in P60

    By Serge van de Lisdonk21 september 2016

    Iedere dag tipt Maxazine zijn lezers over wat er die dag te doen is op het gebied van muziek. Concerten, festivals of wellicht iets heel aparts. Dagelijks wordt er één concert of festival uitgelicht waar vreemd genoeg nog kaarten voor verkrijgbaar zijn. Voor de last minute beslisser, die vandaag nog een gezellige avond wil hebben! Vandaag tipt Maxazine: Latin Quarter in P60

    Concerttip woensdag 21 september: Latin Quarter in P60

    Op 9 september bracht Latin Quarter hun nieuwe album ‘The Imagination Of Thieves’ uit. Op 21 september heeft P60 een primeur en speelt Latin Quarter voor het eerst live nummers van het nieuwe album.

    Met Radio Africa, afkomstig van het album Modern Times, kwam de Engelse band Latin Quarter in 1985 vanuit het niets in de hoogste hitregionen. Ook in ons land kon de band rekenen op een grote aanhang. Het bracht hen tv-optredens en zelfs een plaats in de top 2000. De band combineert scherpzinnige, politiek en maatschappelijk geëngageerde teksten – Bruce Springsteen en Little Steven waardig – met toegankelijke melodieën, vaak reggae, ska, of goede pop.

    Tot 1996 boekte de band veel succes, met name in het thuisland Verenigd Koninkrijk en Duitsland. Sindsdien mag de band met z’n polit-pop rekenen op een trouwe schare volgers. Van de eerste albums werden er in beide landen zo’n 250.000 stuks verkocht. Songs als als Radio Africa, Nonzamo en New Millionaires werden radiohits, met regelmatige tv- en radio-optredens tot gevolg. Na 1997 verliep het succes wat en, mede door strubbelingen met de muziekmaatschappij, viel de band uiteen. Zanger/schrijver/componist Steve Skaith opereerde een aantal jaren in en vanuit Mexico en bracht in die periode vier soloalbums uit. Terug in Engeland vonden de vrienden van weleer elkaar weer en inmiddels is de hereniging van Latin Quarter een feit.

    Latin Quarter schroomt niet om in de teksten scherp stelling te nemen tegen onrecht, uitbuiting, vervreemding en wantoestanden; dicht bij huis of ver(der) weg. De teksten zijn verpakt in een uiterst lekker in het gehoor liggende mix van reggae, ska en pop. Na dertig jaar is het dan ook hoog tijd om Nederland opnieuw kennis te laten maken met het unieke Latin Quarter.

    Meer info en tickets vind je hier.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous Article21 september, de verjaardag van Leonard Cohen
    Next Article Scenic Route To Alaska – Long Walk Home

    Related Posts

    RÜFÜS DU SOL met extra show naar Ziggo Dome

    James Taylor naar AFAS Live

    Zuco 103 kondigt nieuw album en clubtour 2026 aan


    RSS Muzikantenbank
    • 80s band zoekt toetsenist
    • Bassist en gitarist gezocht
    • Zangeres gezocht voor goed draaiende band.
    • Toetsenist
    • Zanger gezocht voor tributeband the Cure!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland

    Maxazine is er ook in andere talen:



    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.