Close Menu
.: Maxazine :.
    Facebook X (Twitter) Instagram RSS
    woensdag, juni 25
    Trending
    • Bryan Adams toont zijn klasse in Tilburg
    • Ensemble Oihua daagt uit tijdens Nacht van de Componist
    • New Wave in Concert 4 keer in Ziggo Dome
    • Royel Otis naar AFAS Live
    • Boyz II Men naar Ziggo Dome
    • John Fogerty balanceert tussen energiek en fragiel in Ziggo Dome
    • Pinkpop dag 3 – Festival sluit in old school stijl, heerlijk en hard af.
    • YUNGBLUD – IDOLS
    Facebook X (Twitter) Instagram
    .: Maxazine :.
    • HOME
    • Muzieknieuws
    • Concertverslagen
      • Festivals
        • ADE
        • Bospop
        • Brutal Assault
        • CityRock
        • Dour
        • Eendracht Festival
        • Festyland
        • Geuzenpop
        • Jera On Air
        • KempenerPop
        • Lowlands
        • Mundial
        • Paaspop
        • Pinkpop
        • The Brave
        • The Hague Jazz
    • Interviews
    • CD Recensies
      • Legendary Albums
    • Prijsvragen
    • Extra
      • Verjaardagen
      • @Enjoythismusic
    .: Maxazine :.
    You are at:Home»Muziek»Muzieknieuws»Electric Eel Shock en Lords Of Altamont naast Peter Pan Speedrock op Klok Rock Orange
    Muzieknieuws

    Electric Eel Shock en Lords Of Altamont naast Peter Pan Speedrock op Klok Rock Orange

    By Norman van den Wildenberg15 februari 2014

    Terwijl koning Willem-Alexander momenteel bijna dagelijks een Nederlandse medailleregen in Sotsji viert, zijn de mannen van Peter Pan Speedrock alweer druk bezig met de organisatie van een rock ‘n’rollfestival ter ere van diens verjaardag. De vierde editie van koningsdagfestival Klok Rock Orange wordt op vrijdag 25 april (Koningsnacht) en zaterdag 26 april (Koningsdag) gehouden op Strijp-S in Eindhoven. Electric Eel Shock (JAP) en Lords Of Altamont (USA) zijn de eerste bands die zijn binnengehaald. Binnenkort worden meer acts bekend gemaakt. Dit jaar zal er op het terrein een grote festivaltent komen met een capaciteit voor 5000 bezoekers.

    “We gaan weer keihard rocken die twee dagen met gave bands uit binnen- en buitenland”, vertelt Peter Pan Speedrock-frontman Peter van Elderen enthousiast. “Klok Rock Orange wordt net als de drie voorgaande jaren weer een bonte bedoening. Vorig jaar stonden er op het festivalterrein diverse eettentjes, een rock ‘n’ rollmarkt met onder meer vinyl platen en hot rod cars. Ook dit jaar kleden we Klok Rock Orange weer sfeervol aan. Nieuw is dat we ook een grote festivaltent gaan neerzetten waar een paar duizend man in kunnen.”

    Electric Eel Shock (JAP), Lords Of Altamont (USA) en Peter Pan Speedrock
    Van Elderen haast zich om te stellen dat ondanks alle kraampjes, aankleding en het lekkere eten, muziek op Klok Rock toch echt nog altijd het belangrijkste is. ,,Sinds vorig jaar is ons programma niet alleen uitgebreid naar twee dagen maar ook internationaal geworden. Met de Japanse kamikaze-rockers van Electric Eel Shock hebben we alvast een band waar niemand stil bij kan staan. Hun mix van punk, garage en klassieke hardrock spelen ze op het podium met een ongekend enthousiasme. Heel aanstekelijk.” Ook de psychedelische garage rockband Lords Of Altamont uit L.A. is geboekt. Peter: ,,Zeg maar gerust een moderne MC5! Een fantastische live-band met ex- leden van The Bomboras, The Fuzztones en The Cramps.”

    Klok Rock Orange #4
    Dit jaar beleeft Klok Rock Orange (georganiseerd door Peter Pan Speedrock en Paaspop Events) zijn vierde editie. Wat in 2011 begon als een muziekfeestje met voornamelijk harde bands om liefhebbers van goeie (rock) tijdens Koninginnedag een waardig alternatief te bieden voor het doelloos rondslenteren, groeide uit tot een volwaardig tweedaags festival. In 2011 bezochten 3000 man het evenement, een jaar later het dubbele aantal zodat K.R.O. in 2013 uitweek naar het veel grotere terrein op Strijp-S, waar het ook dit jaar weer plaatsvindt.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    Previous ArticleLadies Of Soul (Ziggo Dome, 14-2-2014)
    Next Article Within Temptation – Hydra

    Related Posts

    New Wave in Concert 4 keer in Ziggo Dome

    Royel Otis naar AFAS Live

    Boyz II Men naar Ziggo Dome


    RSS Muzikantenbank
    • Ska-Reggae band zoekt bassist!
    • Songtekst schrijver zoekt band of zanger / gitarist / pianist
    • Gitarist zoekt band(leden)!
    • Dirigent voor muziek Ensemble@Speranza
    • Summers en Copeland gezocht!
    Over ons
    • Disclaimer
    • Adverteren
    • Privacybeleid en gebruiksvoorwaarden
    Maxazine Regionaal
    • Brabant
    • Gelderland
    • Limburg
    • Noord
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zuid Holland
    Maxazine is er ook in andere talen:












    Consent

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.